Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Klímaszerelő szakma mennyire...

Klímaszerelő szakma mennyire keresett itthon akár külföldön?

Figyelt kérdés

szakma választás előtt állok, érettségim van nyelvvizsga tervben, mennyire lehet megélni belőle hazánkban vagy külföldön?

illetve milyen más szakmát tudnátok ajánlani? kom-esztergom megyében lakom de Pestre is szívesen költöznék vagy akár külföldre


2011. ápr. 5. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Én vízvezeték szerelő vagyok, és ugyan nem mennék klímaszerelőnek. Elég sok van belőlük, és szezonális. Így én a helyedben inkább mennék víz-gáz-fűtésszerelőnek, vagyis a 3 közül valamelyiknek. Nem szezonális, és bár otthon nem nagyon, de itt kint van benne pénz. 2 éve dolgozom benne itt kint Németországban, havi 2000 Euroért. Hiányszakma, és megfizetik. Vagy akár ács, az is hiányszakma Mo-n is, és itt kint is.
2011. ápr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kösz a választ akkor erről lemondok, valami más lehetőség?
2011. ápr. 5. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!