Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi számít "büfészaknak", mely...

Mi számít "büfészaknak", mely szakokat nem szabad elvégezni, ha állást akar az ember?

Figyelt kérdés
Az én "diplomám", "szakom" sz.rt sem ér ezt tudom. Kétkezű szakmákban is gondolkodtam/gondolkodom, de csomó szakmát tanult ismerősömnek sincsen állása. Ezek után nem tudom, mit tanuljak, milyen képzést végezzek el.
2011. ápr. 5. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell mindig nézni a keretszámokat. Ha egy szakot 15 főiskolán indítanak, és mindenhová többszáz embert vesznek fel, akkor az büfészak.
2011. ápr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Bölcsész, Politológia, Turizmus-Vendéglátás, Könyvtáros, Kommunikáció-Média.
2011. ápr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

mihez értesz, mi érdekel?

nincs értelme pl villanyszerelő szakmát ajánlanom annak aki elektromos vezetékeket max csak látott az élete során, de egy műszaki beállítottságúnak meg pl fogorvosi pályát felesleges

2011. ápr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet egyértelműen meghatározni. Egy büfészakon végzett is el tud helyezkedni a szakmájában, de csak ha kiemelkedően jó. Aki csak a papírért csinálta, az munkanélküli lesz. Tehát olyan szakot végezz el, amihez van affinitásod.
2011. ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!