Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyakornokként kap fizetést is...

Gyakornokként kap fizetést is az ember?

Figyelt kérdés
A National Instruments-hez jelentkeznék gyakornoknak. Ezért járna valami fizetés is?
2011. ápr. 6. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
megállapodás szerint. változó.
2011. ápr. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
elvileg kötelező adniuk gyakorlatilag meg nem kapsz gyakhelyet ha kérsz pénzt ezért szerződésben le kell mondanod rola. a nagyonnagy cégeknél tlaán nem de oda nem de azért az átlagba elkell felejteni. (hökös vagyok elég sok ilyet láttam már)
2011. ápr. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
törvény irja elő, hogy 5hetet meghaladó gyakorlat után kötelező pénzt adni, minimálbér x. százaléka
2011. ápr. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, közben én is utánaolvastam, elvileg a 7. héttől jár fizetés, hetente minimum a minimálbér 15%-a. De azt is írták, hogy ez szektorfüggő, ahol sok gyakornokot foglalkoztatnak ott fizetnek is.
2011. ápr. 6. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!