Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 630 Ft-os órabér jónak számít?

630 Ft-os órabér jónak számít?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok. Olyan lehetőséget kaptam, hogy egy számomra igen érdekes munkában 3 műszakban dolgozhatnék.


6-tól délután 2-ig 630 Ft, 2-től este 10-ig 720 Ft, 10-től reggel 6-ig 820 Ft/óra.


Elég nehéz lesz a sulival összeegyeztetni, de a fizu nem tűnik rossznak, és végre nem az a tipikus szórólapos-telefonoskisasszonyos diákmunka.


Ti elvállalnátok?


2011. ápr. 6. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Jónak egyáltalán nem, de a mai magyar munkaerőpiacon sajnos nem számít átlagon alulinak.
2011. ápr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem számít olyan rossznak, főleg egyetemista számára. Ha az egyetemmel össze tudod egyeztetni, akkor bevállalható. (Én árufeltöltő voltam kevesebb órabérért és élvezetes volt. Az egyéni tanrendet is megkaptam, mert családi és anyagi okokra hivatkoztam és leírtam, hogy a műszakvállalás miatt az órák 70%-át tudom látogatni. Egyéni tanrenddel végképp vállalható!)
2011. ápr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!