Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkahelyet váltanék, irodából...

Munkahelyet váltanék, irodából multicégben. Nem visszaesés?

Figyelt kérdés
Jelenleg 4 órában dolgozom, a fizetés mostanában csúszik fél/egy hónapot, minden nap görcsölök, mert nem nekem való a munkakör. Váltanék egy multicégre, de ott nem iroda, hanem "betanított munkás", több műszak. De ezt csak ideiglenesen, hogy legyen havi biztos fixem, hogy meg tudjunk élni. Több munka és pénz, de kevesebb felelősség. (később keresnék valami komolyabbat) Vajon helyesen tenném, ha most meglépném ezt a változtatást? Kérem erősítsenek meg!
2011. ápr. 12. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Helyesen teszed szerintem, és nem visszaesés. Minden munka munka, egyik sem szégyen. Én is vezető beosztásból lettem munkanélküli, majd több műszakos gépkezelő 115 e Ft-al kevesebbért. Mégis úgy végeztem ott a munkámat, mintha a karrierem csúcsa lenne. 3 hét múlva a főnököm behívott az irodájába, és megkérdezte, hogy elvállalnám-e a pozícióját, mert ő hamarosan nyugdíjba megy. Elvállaltam, azóta én vagyok a főnök :-)

Egyébként szerettem a műszakba járást, a munkámat is, élveztem, hogy nem kellett problémákat megoldanom. Ha gond volt, csak szóltam a főnöknek. Csak nagyon keveset kerestem. Szóval hajrá!

2011. ápr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De, visszaesés. Fizetnek annyival többet, hogy megérje? El fogod tudni viselni, hogy 12 egy tucat melós leszel?
2011. ápr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A fizu több, ha nem is sokkal. És van cafetéria. El tudom viselni, mert tudom azt, hogy csak átmeneti állapot lenne. Addig meg inkább dolgozok keményen, de kevesebb felelősséggel, mint a minden napos gyomorgörcsben tönkretegyem az egészségem, mert olyan helyen vagyok, amit a hátam közepére sem kívánok.
2011. ápr. 15. 12:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem psizkálni akarlak, de Al Bundy is csak átmenetileg volt cipőárus. ;)

Persze a pénz, az fontos szempont, szal ha ezt választod, megértelek. Viszont akkor ne hangoztasd, hogy ez neked csak alkalmi meló.

2011. ápr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!