Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek a Fürge...

Mi a véleményetek a Fürge diák iskolaszövetkezetről?

Figyelt kérdés

Dolgozni szeretnék a szünetekben,de még nem vagyok 18.A Fürge diákhoz mennék,de nem tudom hogy jó-e.Hallottam jót is és rosszat is.Nektek mi a véleményetek róla ?

Előre is köszi.

17/L


2011. ápr. 18. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én szinte rögtön kaptam náluk munkát, és évekig dolgoztam gyakorlatilag folyamatosan, pedig senkit nem ismertem. Nem tudom, mit értesz az alatt, hogy jó-e. Időben utalnak fizut, szóval ilyesmikkel sose volt problémám. De jobb benézni az összes létező iskolaszövetkezetbe, akkor nagyobb az esély, hogy valahonnan felhívnak!
2011. ápr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van ismerős aki ott dolgozott és utólag évekkel később derült ki, hogy nem volt bejelentve, aztán hetekig járkálhatott bírósági tárgyalásra a szülei kíséretében 17 évesen. Lehetséges, hogy ez nem a szövetkezet, hanem a közvetített vállalat sara, de sajnos ők sem tudják mindig megválogatni, hogy kihez küldjék a diákokat.
2011. ápr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én csak rosszat hallottam róla, nagyon sokat lenyúlnak a pénzedből, és nem győzől túlórázni, hoyg valamit keress, ráadásul sokszor késik a fizetés, és parasztok is..


Az universitast ajánlom helyette.


A budapesti vagy akkor a lónyay utcában van az irodájuk ha még ott vannak.

2011. ápr. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Egyébként már a neve is ledegradáló, jóhogy nem már fürgegyík vagy fürgeürge...
2011. ápr. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Csak biztosításra vonnak le pénzt, ami, attól függően, hogy mennyit dolgoztál, úgy tudom, max 500 forint. Meg persze x összeg fölött, 60-70 ezer fölött, nem tudom, mennyi pontosan, az összes többit is levonják, de ez nem fürgés találmány, hanem törvény. (és ha az éves kereseted a minimálbér alatt van, visszaigényelheted az egészet)

Azért továbbra is azt mondom, minél t9bb helyen próbálkozol, annál jobb.

2011. ápr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!