Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozott már valaki a greenpe...

Dolgozott már valaki a greenpeace-nél? Tapasztalatok? Fizetés hogy van?

Figyelt kérdés

Most olvasom sok helyen,hogy toborzói állásokat hírdetnek.

Mivel munka lehetőség az nulla,így gondoltam elmegyek,hátha... Érdemes belefogni?


2011. ápr. 18. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

Kamu, és nem fizet semmit mivel a meló "önkéntes", ráadásul csomó bajbakerülhetsz, ha a kiskorú vagy akkor meg méga szüleid is.


Közben meg az egész a pénzről szól, ha lefizetik őket akkor nem fesztiváloznak csak ha nem akkor csinálják a műbajhét, vagy ha valaki más megrendeli...


Nem környezetvédők azok, hanem zöld maffia!!

2011. ápr. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

O a fovarosi kerdoivesekre gondol, nem pedig a fahoz lancoljuk magunkaz aktivistakra.


Amugy en nem dolgoztam naluk. Nagyon sokan vannak mar. Mindig hozzam is odajonnek de van amivel nem ertek egyet a multkor az egyik srac tudtara is adtam ugy hagyott beken.


Azert szoktam latni h adnak nekik penz felajanlaskeppen.

2011. ápr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

[link]


Ez lenne az? Én is gondolkoztam rajta, mondjuk az ilyen támadjunk le utcán embereket melók nekem nagyon nem fekszenek, de már muszáj lesz bármit bevállalnom.

Gondolom rendesen kifizethetnek, csak kint kell érte futkosni egész nap.

2011. ápr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lihlan válasza:
93%
Sziasztok én Toborzóként dolgozom és elmondhato hogy biztonságos és ennél jobb melóm még soha se volt. értelmes emberekkel vagy körülvéve akik ha bármi személyes bajod van akkor is segítenek. a fizetés az rndszeres hisz megállapodást írtok !!! És azt senki se láthatta hogy kp-t kapnak a dolgozók mert az tilos és lehetettlen ha valakinek bármi kérdése van ezzel kapcsolatban írjatok és válaszolok. lihlan@citromail.hu
2011. jún. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!