Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tapasztalatok a JoBs ByWaY-el...

Tapasztalatok a JoBs ByWaY-el kapcsolatban? (távmunka)

Figyelt kérdés

Érdeklődtem náluk ilyen katalógus csomagolással kapcsolatban, ami otthoni munka lenne és elvileg 165Ft-ot fizetnének minden darab után. Ami szerintem nem rosssz végül is.

Ki mit hallott róluk? Megbízhatóak?


2011. okt. 24. 01:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Végül is pontosan erről van szó, belinkelem:

[link]

2011. okt. 24. 01:21
 2/11 anonim válasza:
100%

Szia! Ez egy nagy szélhámosság. Én is majdnem bedőltem. Olvasd el, itt miket írnak:

[link]

2011. okt. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Húúú, köszi :S
2011. okt. 25. 08:35
 4/11 ildiko57 válasza:
Én nem találtam róluk a fent irt linken semmit,van konkrét eset vajon,hogy befizette valaki a pénzt is,de munka nem lett.Ezek 1800-at kérnek,ezt lehet akkor elbukni?
2011. nov. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Én is bedőltem, pedig utána néztem és pozitívat találtam róluk. Én 1850 forintot fizettem be, de azóta sem jelentkeztek. Még egyszer írok nekik, és megyek a rendőrségre feljelenteni. Ha valaki akar csatlakozhat.
2011. nov. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Én sajnos bedőltem neki :( De hétfőn megyek a rendőrségre feljelenteni!Remélem lesz valamilyen eredménye.

Senki ne dőljön be ennek a cégnek!!!

2011. nov. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Éppen most néztem az oldalt!Ez volt kiírva.


Az első kampánymunka időtartama:


2011. december 01- 2012. március 31.


Szerintem ez is csak időhúzás.

2011. nov. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Én éppen tegnap kértem számon rajtuk, hogy mi van a befizetett pénzemmel, (mert sajnos én is átküldtem nekik), mikor lesz munka, 10. 07 óta vártam a válaszukat. hiába. Tegnap aztán kértem, hogy töröljék a jelentkezésemet, és utlják vissza egy héten belül a pénzemet, mert utánna megyek a rendőrségre. Na erre már válaszoltak, hogy persze a pénzem visszakapom( majd meglátjuk..). Csak én sajnos az adatkezelési és titoktartási nyilatkozatot is el e-maileztem nekik, remélem nem élnek vissza vele :(

Azt írták, hogy a távmunka oldalon meg kell erősítenem a regisztrációmat, persze ott újabb 8500 Ft ellenében , ami fél évre szól.! Na akkor telt be a pohár, akkor írtam nekik egy levelet, amiben közöltem a Hajnal Péter úrral(?) hogy fel fogom jelenteni. Hát ennyi...sajnos átvertek...

2011. nov. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hú,én épp ma akartam menni a bankba befizetni, mert nagyon jónak tűnt,de akkor ez is csak átverés,mint az összes ilyen otthoni munkás dolog is, sokat megpróbáltam már,de még egy sem működött!:(

Sajnálom, hogy ti beleszaladtatok, de nagyon köszi hogy leírtátok!!!!

2011. nov. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
SENKI NE KÜLDJÖN PÉNZT!! Anyumat most idézték be mint tanút, ugyanis vki feljelentette őket és aki befizette az összeget, lenyomozta a rendőrség h kik az illetők! Szóval aki befizette, vszínű h az üzeneteket ki kell nyomtatnia......
2012. júl. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!