Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentkezzek így Logisztikai...

Jelentkezzek így Logisztikai asszisztens pozícióra?

Figyelt kérdés

Jelenleg recepciósként dolgozok egy cégnél.

Ezek a követelmények:


Felsőfokú (főiskolai vagy egyetemi) gazdasági vagy műszaki végzettség

Legalább középfokú (Europass B2) angol nyelvtudás

MS Office programok magasszintű ismerete

Precizitás

Folyamatszemlélet

Csapatmunkára való hajlandóság

Problémamegoldó képesség

Elemzési készség


Nekem per pillanat folyamatban van a főiskolai tanulmányom, probléma lehet ez?


22L


2011. ápr. 19. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell próbálni aztán lesz, ami lesz. Simán elképzelhető, hogy így is felvesznek.
2011. ápr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sok olyan pozíció van, ahol a végzettséget pusztán orientációs céllal adják meg (tehát az egyetemet/főiskolát végzettekből néznek ki általában olyan munkabírást, munkához való hozzáállást, empatikus készséget stb., amivel a leendő munkavállalót felruházva szeretnék látni). Az ilyen esetekben persze meg lehet próbálni folyamatban lévő végzettséggel is pályázni.


A másik oldal, hogy sok olyan hirdetés is van, ahol egyszerűen kötelező a végzettség, anélkül nem lehet elkezdeni (pl. könyvelő, könyvvizsgáló).


Járj utána és ha jó a "csillagok állása", add be, bajod nem származhat belőle.

2011. ápr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem angol szakos bölcsészdiplomával, rögtön az egyetem után, nulla szakmai tapasztalattal vettek fel multihoz logisztikai asszisztensnek. Szóval egy próbát mindenképp megér!
2011. ápr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel mehettél volna akkor közgazdásznak, ha az eredeti diplomádat úgysem használod.
2011. ápr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!