Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A fizetett szabadság ledolgozo...

A fizetett szabadság ledolgozott munkanapnak minősül?

Figyelt kérdés
A kérdés a címben adott.:)
2011. ápr. 25. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Fizetett szabadságnak minősül. Azaz szabin vagy, de kapsz érte fizetést. :)
2011. ápr. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Értem.Köszi.Pozitívan értékellek.


Egyébként azért nem volt nekem egyértelmű,mert abból is vonnak le pénzt.Így azon az elven voltam,hogy az is ledolgozott napnak minősül,bár ezt nem mertem volna biztosra mondani,mert mégsem dolgozok aznap.:)


Egy pályakezdő:)

2011. ápr. 25. 00:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó a felfogásod ezzel kapcsolatban! :) Igen, ugyanúgy vonnak le belőle, hiszen az egy fizetett nap (csak Te otthon vagy) :) (első voltam.. ja és köszi a +-at.. :) Nem hajtok rá, de azért jólesett) :)
2011. ápr. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez egyébként olyan szemétség.Gürizek havi 80-85ezer nettóért 4műszakban heti 42és fél órát,örülök,hogy mehetek szabadságra.Ugyan kapok rá pénzt,de kevesebbet,és még abból is vonnak le.Kell az új Audira meg BMWre a fentieknek:@

A pozitív pedig jár a normális hangnemű,és értékes válaszodért minden esetben.:)

2011. ápr. 25. 00:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy kevesebbet kapsz rá!? Ugyanannyit kell érte számfejteni, mint egy "rendes" munkanapért! Egyébként igen, ez az ország a meredek lejtő alján tart, ami a munka frontján van :(((
2011. ápr. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát pl pótlék nem jár érte(tulajdonképp jogosan,de vicc..).Meg igazándiból a munkahelyemen a bérelszámolás is viccesen működik.Én és munkatársam ugyanannyi alappal,1év korkülönbséggel,ugyanolyan családi helyzettel,ugyanannyi ledolgozott nappal(és egyszerre dolgoztunk mindketten) 3ezer ft különbséggel kerestünk például március hónapban!:)
2011. ápr. 25. 00:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Jaa, igen, persze a műszakpótlék, az úgy ok... tényleg. Az tényleg nem jár rá :( Most látom, 4 műszak! Úristen!


Hát remélem találsz hamarosan egy jobb helyet több fizuért! :) Drukkolok!! Most viszont húz az ágyikóm, jóéjt! :)

2011. ápr. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

akkor én is elnézek aludni,mert éjféltől vár a munka:'(

szia,jó éjt!

2011. ápr. 25. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!