Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy üzletvezető...

Mennyit keres egy üzletvezető helyettes?

Figyelt kérdés
...és milyen végzettség a minimum hozzá h felvegyenek?
2011. ápr. 26. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért ez így elég tág ...


Egy sarki kis közértben netto 80K-t és kb. semmilyen végzettség nem kell hozzá.


Viszont a Baraka Restaurant & Lounge-ban az Andrássy úton (ahol egy étkezés alsóhangon 20.000 forint és akkor nagyon spórolós voltál, a jobb boraik önmagukban 20.000 fölött vannak üvegenként, pohárba természetesen nem szolgálják ki...) az üzletvezető helyettese legalább 500K nettót keres és biztos, hogy elvárnak tőle felsőfokú végzettség mellé 5-10 év szakmai tapasztalatot is a vendéglátásban.


Szóval, melyikre gondolsz?

2011. ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem írják konkrétan azt hogy miről van szó, valószínű majd ha lesz akkor személyes interjún derül ki. Mit veszthetek?

Szóval profession-on találtam szóval nem hinném hogy kisbolt lenne:) úgy írták hogy felsőfokú végzettség előny de nekem csak érettségim van+ estin tanulok, de más irányba

2011. ápr. 26. 13:15
 3/4 A kérdező kommentje:
jah és abszolút pályakezdő vagyok
2011. ápr. 26. 13:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni, de mivel írták, hogy végzettség előny - és mivel a telített piac miatt rengeteg diplomás munkanélküli van - ezért nem hinném, hogy nagy esélyekkel indulsz. De ha mákod van összejöhet.
2011. ápr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!