Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy dolgozó és...

Mennyit keres egy dolgozó és mennyit egy üzletvezető a DIEGO-ban?

Figyelt kérdés
Leginkább a dolgozó érdekelne, a másik csak viszonyítási alap. Milyen ott dolgozni?
2010. márc. 26. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Párom nagyon sokáig dolgozott a Diego-ban,mint eladó. Fizetés az alap+ jutalék,minden hónapban más volt, de a 120-at átlagban hazahozta. Üzletvezetőt nem tudom,majd megkérdezem Neked.

Nagyon sok függ attól,hogy melyik áruházban dolgozol,mert Franchise rendszerben vannak, mindenhol más a főnökség.Melyikbe mennél?Hátha tudunk bővebbet.

2010. márc. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Egyenlőre csak tájékozódom hogy egyáltalán gondolkodjak-e komolyabban rajta, de olyan aug. környékén már kéne valami meló. Azért az nem rossz pénz. És a jutalék az adott üzlet összeladása után /főre lebontva, vagy valami saját teljesítményen alapuló rendszer van? Azt tudom hogy mystery shoppingolják őket rendszeresen. A franchise rosszabb mint a központi? És nincs valami olyan központja a Diegonak ami logisztikai, inkább adminisztratív szervezős, irányítós részleg? Annyit tudok hogy a központ állítólag Dabason van de hogy ott csak üzlet van vagy valami logiszitkai központ is azt nem.
2010. márc. 26. 19:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, minden eladásod után kapsz "x" százalékot,Dabasra nem tudom, hogy működik a felvétel, régebben a központi boltjuk a Nyári pál utcai bolt volt...most..nem tudom. Igen sajnos vannak shopperek, meg is keserítették az eladókat rendesen...
2010. márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

lehet h most nem leszek túl népszerű, de a shopperek nem csinálnak semmi különöset, hiszen az is meg van adva hogy mit kérdezhetnek, passzívnak kell lenniük. viszont sok eladó nem tud értékesíteni normálisan, pedig annyi minden infót lehet elmondani minden termékről. kivételek azért persze jócskán vannak.

A kispesti bolt is jó lenne nekem meg a keresztúri is.

2010. márc. 26. 21:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ebben igazad van különben,némelyik eladó azt sem tudja mit árul..persze ez nemcsak a Diegora vonatkozik..meg a stílus..na mindegy :)
2010. márc. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ha valaki rossz minősítést kap a shoppertől akkor azért nem rúgják ki vagy igen? (a mekibe 3 rossz riport után repül az ember)
2010. márc. 27. 12:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azonnali kirúgás, ha nullás shoppert csinálsz
2010. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hm..sejtettem. A shoppereknek pedig azt mondják hogy nincs kirúgás, csak továbbképzés..De úgy látszik csak azért mondják hogy ne legyen lelkiismeret furdalásuk. Pedig ettől nem lenne a teszt kevésbé objektív.

Az értékelésekre nincs rálátásom, de azért gondolom a 0-áshoz eléggé alul kell teljesíteni.

Mennyire tudják az eladók kiszúrni a shoppereket a boltban? Visszahallgatják a dolgozók az adott boltban a felvételt (ahol kamera van ott vissza is nézik?)?


Köszi az infókat, ha van még valami extra belső infó, szívesen olvasom (vagy akár sztorikat is). :)

2010. márc. 28. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!