Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bérpótló juttatást ha átutalás...

Bérpótló juttatást ha átutalással kértem, a kp-s fizetéshez képest mikor utalják át a számlámra?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez függ attól is melyik banknál vezeted a számládat. ha OTP-s vagy akkor az utalást követően 1-3 óra múlva megkapod, ha jól tudom a Raiffeisen és a posta bankos utalást követő nap adja ki. Többet nem tudok sajna mondani.
2011. máj. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oh, faluban lakom, egy helyi kis takarékszövetkezetnél vagyok.

Most volt a bérpótló juttatás felülvizsgálata, eddig simán felvettem személyesen, de a felülvizsgálati papírra most ráírtam a bankszámlaszámom (akkor kell, ha oda kérem a pénzt). Csak nem mondtam emeltem ki ezt az ügyintézőnek, és félek elsiklik mellette.

Azért kérdeztem, hogyha nem kapom meg a készpénzes kifizetés utolsó órájában sem, érdemes lehet-e bemennem, hogy mi van, vagy nyugodtan várjak, ha nem tudtam felvenni a kp-t, majd másnap valahogy átadják?

2011. máj. 2. 10:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is falun élek, itt is sokan kapják takarékszövetkezeti számlán a különböző béreket. Nálunk az utalás utáni nap szokták kifizetni az ilyen számlákra. /Kevermes és Vidéke Tak. szöv./
2011. máj. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jól van, köszönöm. Majd lesz valami.
2011. máj. 3. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!