Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha árultam valamit a neten,...

Ha árultam valamit a neten, akkor azt hogyan kell feladnom és a vevő hogy fizeti ki, hogyha azt írta hogy átutalással fizeti + a postakötséget? Mert én a számlaszámomat nem akarom megadni!

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 07:32
 1/4 anonim válasza:

Ha nem adod meg a számlaszámod,hogyan szeretnéd,hogy a számládon legyen a pénz???

Én is sok mindent veszek/adok el az interneten,még semmi baj nem történt abból,hogy megadom a számlaszámom:)!

2009. jún. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Abból, hogy csak a számlaszámod adod meg, sok mindent nem tudnak csinálni. Nyugodtan add meg.

(Ahhoz, hogy le tudjanak venni pénzt, kell az aláírásod is, ami ha nem hasonlít az eredetileg megadotthoz, nem adnak ki pénzt. És persze egy igazolvány sem árt.)

2009. jún. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod, hogy a számlaszámodra utaljon, akkor kérd meg, hogy postai rózsaszín csekken adja fel a pénz és akkor majd a postás hozza neked!
2009. jún. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hintalow ***** válasza:
Számlaszámmal az egyetlen "visszaélési" lehetőség, hogy bárki fizethet be rá pénzt a fiókban...
2009. jún. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!