Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csinál egy logisztikai...

Mit csinál egy logisztikai ügyintéző?

Figyelt kérdés

és egy marketing menedzser?

előre köszönöm.


2011. ápr. 26. 20:23
 1/7 anonim válasza:
3%
Elvitelre? Nagy kólát? Kis krumplival? ilyeneket kérdez.
2011. ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Én a marketing menedzserről tudok, anyum is az. Egy reklám intéző cégnél tartja a kapcsolatokat a többi céggel és frissíti meg a reklámokat stb... És új cégeket keres fel, hogy hirdessenek az ő cégüknél. Reklám csomagokat értékesítenek. Röviden árakba van a kicsi ez kábé 60 ezer közepes 90 ezer nagy 130 ezer egy évre... Ebből csak jutalékot kap, viszont elég szépen is lehet vele keresni, ha tapasztalt az ember és jó a beszélőkéje... Bocs ha szakszerűtlenűl fogalmaztam, de kábé ennyi a lényeg.
2011. ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én gyárban voltam logisztikus. Ott intézni kell, hogy mindig minden alkatrész legyen időben raktáron, vagyis figyelni a készleteket, és leadni a rendeléseket.
2011. ápr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Logisztikai ügyintéző munkája függ attól, hol alkalmazzák.

Feladata ehet pl: Szállítólevelek kezelése, számlák kezelése, raktárkészlet kezelés (készletfigyelés, nyilvántartás, rendelések), fuvarszervezés vagy kapcsolattartás a szállítókkal, áru átvétel, áru kiadás, komissiózás szervezése, informatikai rendezése.

2011. ápr. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló: te egy **** vagy.


Többrétű egy logisztikai ügyintéző feladata.

Alapvetően ismernie kell logisztikai rendszerek működését, a termelési logisztikához konyítani elméletben valamit, de gyakorlatban komissiózás, árukiadási-átvételi feladatok szervezése, lebonyolítása, készlet rendelkezésre állásának biztosítása (azaz készletgazdálkodással kapcsolatos teendők szervezése-tervezése-lebonyolítása), adminisztrációs feladatok, selejtezés, leltározás, kapcsolattartás az ügyfelekkel, tervezés a maximális vevőorientáció elérésében és még lehetne sorolni sok minden mást. Nem kell mindenhez logisztikai ügyintézőnek lenni és logisztikai ügyintézőként nem kifejezetten logisztikai rendszer szervezésével kapcsolatos feladatokat is végeztethetnek veled (árufeltöltés, anyagmozgatás, könyvelés, pénztárosnak is beállíthatnak).

Ha mélyrehatóbban is érdekel, email-t dobj és akár teljes tanfolyamos kidolgozott tételeket is küldhetek (egy rémálom volt összerakni, de ennek köszönhetően a tanfolyamon mindannyian viszonylag jól szóbeliztünk le :) ), szkennelt könyvet, ilyesmit.


Üdv

2014. nov. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Előző válaszoló vagyok;

ha érdekelnek a tételek, NE privát üziben kérdezzetek utána, egyszerűbb, ha írtok egy mailt hogy kellenek a kidolgozott szóbeli tételek, erre a címre:

tormentor92@hotmail.hu

Ha kérdés van, azt is nyugodtan küldjetek erre a címre, amire tudok, válaszolok tudásomhoz mérten.

2015. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Üdv Mindenki!


A tételekről sok emailt küldtem eddig, de sajnos elég sok esetben a hotmail problémás volt, ezért inkább feltöltöttem ide:


[link]


Elvileg a link birtokában bárki letöltheti, ha mégsem megy, illetve ha a tételekkel bármi kérdés van, nyugodtan írjon a fenti email-en továbbra is.


A tételekről amit tudni kell hogy van egy tanári részletes, nagyon szakmai és egy közérthetőbb saját kidolgozás; plusz egy-képt kapcsolódó anyag még elérhető a fájlban.

Kiterjesztése rar, ergo ingyenesen letölthető Winrar programmal megnyitható.


Általános kérdések: logisztikai ügyintéző foglalkozás nem nagyon van, a szakma tárgyaival kapcsolatos munkakörök vannak szállítmányozásban, raktározásban elsősorban, részletesebben fent már leírtam.

Engem ezzel a logisztikai ügyintéző papírral vettek fel jelenlegi munkahelyemre, de logisztikai dolgoktól teljesen független a munkakör amit végzek, lassan viszont már végre sikerül elhelyezkedni szakmában.

2016. jan. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!