Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan dolgozhatnék mobiltelef...

Hogyan dolgozhatnék mobiltelefonokkal kapcsolatos munkakörökben? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Imádom a kütyüket, főleg a mobiltelefonokat. Hihetetlen fejlődésen mentek / mennek keresztül, aminek csodálója vagyok. Naponta olvasom az ehhez tartozó blogokat, híroldalakat, és az lenne a kérdésem hogy telefonbolton kívül hol hasznosithatnám ezt a tudást? Szívesen dolgoznék mobilos cég marketingeseként, vagy mobiltelefonos szakújságírókét, vagy szívesen tartanék előadásokat a témában(akár angolul is). Fogalmam sincs hogy hogy induljak el. Úgyérzem, nagyon jó tudnék lenni ebben a témában... Irigylem a mobiltelefonos szakújságírókat, hogy a legújjabb modelleket nyomogathatják bejelentés előtt, álmom hogy azért fizessenek hogy leírjam a véleményem egy adott mobillal kapcsolatban...stb. Úgy gondolom elég nehéz, mert ilyenre nem sok ember vágyhat, de hátha valaki tud mondani valami konkrét dolgot amin el lehetne indulni. Írogatok hobbiból egy blogot is a témában,(itt vettem észre az újságírói tehetségem), de kevés az olvasó, semmi visszajelzés, tanulásra kell az idő, nem tudok 100%-ig rákoncentrálni, mivel jelenleg nem látom értelmét, hogy sok energiát belefeccöljek. Köszönöm Előre is a válaszokat.:) 20/F
2011. ápr. 29. 23:51
 1/3 anonim válasza:

Mi blogod címe?

Link?

2011. ápr. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
www.asdaniel.blog.hu Mostanában nem írtam bejegyzést, mert ezerrel tanulok, (pedig lenne miről) de amint lecsitulnak a tanulós dolgaim, (pár hét) egyből írni fogok ezerrel.
2011. ápr. 30. 00:39
 3/3 anonim válasza:
Szívesen segítek ebben a témakörben. Keress meg.
2011. ápr. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!