Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bébiszittert keresnek angol...

Bébiszittert keresnek angol nyelvterületre? Hol találok nem átverős ajánlatokat, családokat?

Figyelt kérdés

Szeretnék nyárra angol nyelvterületen munkát vállalni,de nem tudom,hol keresgéljek.

Sok átverésről hallottam,ezért érdekelne,hogy aki valóban bébiszitterkedik kint,hogyan sikerült neki?


2011. máj. 8. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
2011. máj. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!


Én is ki szeretnék menni nyáron bébiszitternek és én is azon az oldalon regisztráltam, amit az első válaszoló belinkelt. Éppen ma tettem fel én is hasonló kérdést és írt nekem egy lány, hogy ő volt kint bébiszitter és tetszett neki, igaz, az első alkalom nem volt szerencsés neki, de azt sem bánja. Nekem nagyon meghozta a kedvem és örülnék, ha összejönne! : )

2011. máj. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!