Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkalehetőség van...

Milyen munkalehetőség van külföldön? Hogy tudok utánanézni?

Figyelt kérdés

Pl. hajón dolgozni, mit lehet, mennyiért, hogyan?! vagy esetleg szállodában, mit, mennyiért, hogyan? mik vannak még? lehetőleg olyat mutassatok légyszi, ahol adnak szállást is!

internet oldalt is mutatnátok?


bocsi, csak nem szeretném, ha átvágnának. 21éves lány vagyok és angolul tudok!


és bocsi, hogy itt tettem fel a kérdést, csak nem tudtam hol... eléggé össze vagyok zavarodva most.


2011. máj. 9. 13:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Ha ilyen egyszerű lenne!!!:) Tudod milyen sokan szeretnének hajón dolgozni, de én is kiváncsian várom milyen válaszokat kapsz, engem is érdekelne.
2011. máj. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

crew agency,


GMN


ezek az ilyen "megbízhatóbb " hajós - és szárazföldi közvetítők , a crew agency-vel én is voltam kint 1 szezont 2 éve egy hajón , szóval ők megbízhatóak.


aztán persze ha tényleg jól tudsz angolul akkor :



[link]


itt nincs közvetítő .

2011. máj. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
amúgy azt hozzá kell tennem , hogy nem egy álom , és kb lehet hogy kívülről tök jónak tűnik, de sokan nem bírják azt, hogy 7 napból 7et dolgozol 12 órában vagy több is akár. gondold meg.
2011. máj. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

rengeteg internetes állásportál van, a monster-től a jobb-ig. (csak ne amagyart hívd be, hanem a .com-ra végződőket.

és ezeken kereshetsz.

Rgyébként ha beütöd a google-ba amit keresel (persze angolul) akkor is megtalálod azokat az oldalakat,ahol hirdetések vannak. Csak ne a magyar oldalakat nézd.

2011. máj. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

kiszállhatsz, csak hát ha mondjuk folyami hajón vagy, és mondjuk Lyonban vagy akkor nem fogják neked kifizetni azt a repülőjegyet amivel te hazajössz :)


az odautat sem minden esetben fizetik ki , de van rá példa .

2011. máj. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat! első válaszoló te mennyi idős vagy? : )


egyébként találtam egy oldalt, erről mit gondoltok?


[link]

2011. máj. 9. 13:58
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Lehetnél au pair is, én imádtam 18 évesen és most 21 évesen is készülök menni megint :)
2011. máj. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

A fiamra gondolok, nem magamra, 20 éves múlt, vendéglátást tanul + 2 nyelven beszél, a hajóban gondolkodik ő is! De még van 2 éve, akkor fog végezni.

2011. máj. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
igen, az sem hangzik rosszul. köszi! : ) tudnál nekem adni elérhetőséget, hogy érdeklődjek róla? mert az a helyzet, hogy arról sem tudok sok mindent... és ha már voltál kint, biztos vannak tapasztalataid, tippek, stb. : )
2011. máj. 9. 14:08
 10/17 A kérdező kommentje:
: ) biztos sikerülni fog neki, hogy vendéglátást tanul. én nem tanultam ebben a szakmában... :S
2011. máj. 9. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!