Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkára vagyok alkalmas...

Milyen munkára vagyok alkalmas így?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Nem vagyok egy észlény, nehezen tanulok, az egyetlen adottságom a jó nyelvérzékem, de fordítani, tolmácsolni nem tudok, csak jól beszélem a nyelveket. Emellett szeretek kisbabákkal foglalkozni, szoktam néha bébiszitterkedni, de tudom, hogy ebből nem lehet megélni, nem lehet a végtelenségig csinálni. Nem tudom, mivel tudnék foglalkozni a jövben, az irodában ülős munkákat nem tudom elképzelni, kézügyességem nem jó, tehát művészeti pályák is kilőve, pénzzel nem tudok bánni, tehát pénztárosnak vagy ilyesminek se lennék jó, diplomáig biztos nem jutnék el, mert mint már mondtam, nem vagyok jó tanuló.
2011. máj. 10. 16:53
1 2
 1/19 anonim válasza:
88%
Valami nyelvszak esetleg? Nem hiszem, hogy nem tudnád elvégezni. Utána meg valami helpdeskes meló, pont az előbb láttam az ELTE BTK-n ilyen hirdetéseket, legyen, holland stb. nyelven jól beszélő embereket keresnek. Ott nem fordítani kell, csak dumálni.
2011. máj. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem mutatsz hajlandóságot, akkor semmire sem leszel alkalmas..

Nem azt kéne keresni, hogy miben vagy rossz, és ezért mit nem tudsz csinálni, hanem hogy mivel foglalkozhatnál... erre viszont szerintem nem tőlünk kellene a választ keresned...

2011. máj. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
83%
legyél idegenvezető. :) ilyen városnéző buszokon.
2011. máj. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezek szerint semmit sem tudnál csinálni? Kissé kifogás szagú nekem a dolog.

Akkor menj ki Angliába mosogatni, ahol ember számba sem vesznek kb....:S

2011. máj. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Pultos/felszolgáló/árufeltöltő. Ha keresni is akarsz prosti Svájcban.
2011. máj. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább lustának és akaratgyengének tűnsz... Nálad sokkal retardáltabb idióták elvégeznek egyetemeket, és tanulnak meg nyelveket...

Nézd meg pl. ezt a Hajdú Péter nevű nyomoroncot... három nyelven beszél, és közgáz diplomája van. Akkora tuskó, hogy az valami elképesztő... Ellenben törtet, akar és csinálja...


Na szóval neked is azt kéne. Ha jó a nyelvérzéked, akkor fejleszd tökélyre a tudásod.


Minden tanulási folyamatnak van olyan része amit az ember nem szeret csinálni, de KELL!

Olyan ember nincs a földön aki imádja amit csinál, és soha egy percig sem volt neki nehéz...

2011. máj. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen munkára vagyok alkalmas így?"


Nekem úgy tűnik, alkalmas kb. minden második létező munkára lehetnél, csak hajlandó nem vagy.


"Nem vagyok egy észlény, nehezen tanulok"


Az emberek többsége nem zseni.


"az egyetlen adottságom a jó nyelvérzékem, de fordítani, tolmácsolni nem tudok, csak jól beszélem a nyelveket. "


Az, hogy nem tudsz tolmácsolni, nem egy örök adottság. Gyakorolni kell, akkor majd tudsz. A nyelvtudás máris egy olyan képesség, amivel jobb vagy az átlagnál.


"szoktam néha bébiszitterkedni, de tudom, hogy ebből nem lehet megélni, nem lehet a végtelenségig csinálni"


A végtelenségig is lehet csinálni, ha pl. gyermekvédelmi vagy pedagógiai vonalon dolgozol, bölcsődétől a gyermekotthonig.


" az irodában ülős munkákat nem tudom elképzelni"


Pedig az jobb, mint követ törni, epret szedni vagy BKV-ellenőrnek lenni. Hidd el, nem rossz hely egy iroda, feltéve, hogy van légkondi.

2011. máj. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%
Regisztrálj a felvi.hu-ra, ott vannak önismereti tesztek. Beírod a válaszokat, és kidobja, milyen munkára lennél alkalmas.
2011. máj. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%

Kérdező !


2 dolgot jegyezz meg!


1)nincs lehetetlen, csak tehetetlen

2)szerényen, de keményen!


Magyarul : tűzz ki egy célt és azt vidd véghez, hah kőkeményen kell, akkor is

2011. máj. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
karriertanácsadó példul
2011. máj. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!