Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Statiszta munka, statisztálás,...

Statiszta munka, statisztálás, filmek, hol-merre-hogyan?

Figyelt kérdés

Üdv!


Az érdekel ezzel kapcsolatban, hogy lehet ilyen munkákat kapni, egyáltalán hirdetést találni, hogy filmekbe statisztákat? Olvasom, még mindig keresik a nálunk is forgatandó új Gérard Depardieu-film szereplőit (Asterix-film). Na oké, hogy keresik, de milyen csatornákon, fórumokon? Én nem futottam bele egy ilyen hirdetésbe sem...


S ha valaki járatos ezen témákban, az is érdekel, mennyire lehet ilyesmivel keresni?:)


Köszön segítségeteket!



2011. máj. 13. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kisalfold.hu-n olvastam, hogy az árpa attila új filmjébe keresnek statisztikát.
2011. máj. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valaki még infóval segít?
2011. jún. 2. 13:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha aktuális még a kérdés, akkor én annyi infót tudok mondani, hogy a barátnőm elvégzett a filmgyárban egy statisztaiskolát és onnan 8-10 ügynökséghez mehetett el beregisztrálni. (Köztük oda is, akik az Asterix-be szerveztek, mert 1 hét múlva már ment is abba statisztálni.)

De egyébként nagyon sok kamu ügynökséggel is lehet találkozni, ha egyedül próbálkozol, mert Kriszti is belefutott olyanokba eleinte, és csak levették őt pénzekre. (Ezért is ment el a legvégén a filmgyári iskolába.)

Remélem, tudtam segíteni! :)

2012. máj. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Adok három megbízható ügynökség nevet ingyenes a regisztráció kettőre neten keresztül lehet egyre pedig be kelle menni. Dibien casting, Karakter casting, Playground. Keress rájuk a google-ben. Regisztrálsz és idővel hívnak munkára ha tetszel nekik.
2013. ápr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!