Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bevált nektek ez a pénzkereset?

Bevált nektek ez a pénzkereset?

Figyelt kérdés

Ismeritek ezt a honlapot? [link]

belevágjak?

Mit kell csinálni?


2009. márc. 12. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elég kamu dolognak tűnik az egész. Emelt díjas sms 480Ft-ért? Ráadásul még azt se írják le, milyen jellegű "munka" ez. Szóval gyanús nekem, de ha ennek ellenére megpróbálnád, írd meg a kérdésedhez milyen eredménnyel jártál! :D
2009. márc. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Na elolvastam és 100 %-ék átverés.


Nekem nem derült ki sem az ügyfelek leveléböl sem a leírásbol hogy a regisztráció után kapott kis anygaból ahogy elkezdtek dolgozni mit is csináltak. Az "ügyfelek" is csak rébuszokban írnak róla, de konkrétan egy szó sincs benne az elvégzett munkáról. Ha neked megéri küldj egy sms-t. talán lejhet munkát is a kpasz de ahoz még 10 sms-t tuti kell küldened. Szóval vigyázz, ha ki is próbálnád de egy sms után nem kapod meg a munkát hanem több pénzbefizetési vagy kiadási dologra kérnek azt már ne válald el. Nagyon kamunak tünik.

2009. márc. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!