Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan döntsek? Régi bevált...

Hogyan döntsek? Régi bevált munkahelyem és egy új között?

Figyelt kérdés

Sajnos november óta munkanélküli voltam :(A sors fintora,hogy megbeszéltem hétfőre egy állásinterjút egy új helyen ahol aztmondták valószínű én vagyok a "befutó" és megkapom az állást!

VISZONT MA felhívtak a régi cégemtől ahonnan 10 éve eljöttem költözködés miatt de (visszaköltöztem kb.5 éve)

,hogy van-e kedvem visszamenni???

SOS mit tegyek??


2010. márc. 26. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a régi helyemre mennék,főleg,ha szerettél ott dolgozni.

Fizu hol több?(azért ez is döntő szempont):D

2010. márc. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen nagyon szerettem ott dolgozni a régi helyemen!!!:)A fizuról még semmit nem tudok .....gondolod az befolyásolja inkább a döntésemet?

Nagyon kell a pénz valóban(jelzálog,kölcsönökstb)!!!

Wááá nagyon bizonytalan vagyok....

lehet megvárom mennyi fizutajánlanak mert ha lényeges eltérés lesz akkor könnyebb döntenem:)

A régi felé hajlok azthiszem!!DE mi lesz ha 2 szék közül a pad alá esem?:)

2010. márc. 26. 12:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
menj el interjúra oda is, és utána mérlegelj.
2010. márc. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vállalnám ahol előbb lehet munkába állni,mert mi van ha a másik addig meggondolja magát? Aki szerződik előbb odamenj,szerintem...
2010. márc. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
MIndenképp menj el az állás interjúra, amit már lefixáltál, s vállald el azt, ahová hamarabb hívnak, s többet ajánlanak. Ha lényegesen többet, akkor gondolom egyértelmű, de ha minimális csak a különbség,akkor azt válaszd, amelyiket szívesebben csinálnád.
2010. márc. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!Elmegyek az állásinterjúra.....és igyekszem jól dönteni:)
2010. márc. 26. 16:22
 7/7 A kérdező kommentje:

Közbe mégse mentem el az állásinterjúra mert megtudtam,hogy a régi munkahelyemen jóval több a fizetés (magsúgta egy ismerősőm mennyit keresnék az új helyen!:)

MA happy napom van:)

2010. márc. 26. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!