Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy Tescoban...

Mennyit keres egy Tescoban dolgozó árufeltöltő?

Figyelt kérdés

az lenne a kérdés hogy mennyit dolgoztok dolgozhattok mennyi az órabér miket kaptok még + (kajajegyek meg ilyenek)

csak a nappali érdekel mert 17vagyok éjszaka nem dolgozhatok

Előre is köszi a választ

ha valakivel komolyabban tudnék beszélni erről a dolgoról mindent megkérdezni részetesen az írjon már egy privát üzit mondjuk azt h tesco vagy ilyesmi


2011. máj. 18. 18:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Pár éve diákmunkán 450-et kerestem óránként. Max 20 óra/hét Szerintem sokkal most se több.
2011. máj. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

és az a 450 olyan hogy azt kézhez kapod?

mert így se túl sok vagyis az még oké is lenne csak ilyen keveset lehet dolgozni?

2011. máj. 18. 18:26
 3/15 A kérdező kommentje:
persze ennek is örülnék mert jobb mint a semmi sokkal:D
2011. máj. 18. 18:27
 4/15 anonim válasza:
Most januárban felemelték a diákmunka minimálbéré. Jelenleg a legkevesebbet fizető munka is 449/óra. Szerintem nappali (vagyis délelőttös, vagy du-os) munkáért 449-et fogsz kapni, max esetleg még +10ft/óra, többet nem hiszem. És ez az amit kézhez kapsz, mivel diákmunkából nem kell adóznod. Max egy kis biztosítást vonnak le, de ez mindig változó, max 1-2száz ft. Meg lehet az elején a diákmunka-szövetkezet fog levonni pár száz ft regisztrációs díjat (ha még nem dolgoztál náluk)
2011. máj. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

ha megyek akkor nem rajtuk keresztül megyek lehet rosszul tettem fel a kérdést

holnap meünk megkérdezni a tescoba azt hogy nem e veszenek fel oszttársamat már egyszer felvették volna csak nem volt adókártyája

2011. máj. 18. 18:49
 6/15 anonim válasza:
Ilyenről még nem hallottam, hogy a Tesco felvenne úgy diákot, hogy az nem iskolaszövetkezeten keresztül megy oda:/ Érdekes, bár ez nem zárja ki, hogy ilyen nincs. Amúgy nem lehet, hogy haverodat teljes állásra vették volna fel? Szóval mintha rendes dolgozó lenne?
2011. máj. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

nemtudom olyat lehet 18év alatt?

bement megkérdezte van e felvétel és volt mondák mi kell hozzá de neki nem volt adókártyája így nem mehetett

2011. máj. 18. 19:00
 8/15 anonim válasza:

Annyira nem vagyok jártas ebben, de szerintem max diákmunkát vállalhatsz (vagy esetleg még részidős állást). Mivel te még 18 éves korodig tankötelezett vagy. Amúgy rendes munkával se kapsz valami sokat:S sajnos.. napi 8 óra (heti 40) és adózás után kézhez kapsz kb 75-80 ezret. Részidős állásnál (az napi 4 ill. 6 órát jelent) ez még kevesebbet jelent.

De mint mondtam, sajnos nem vagyok olyan jártas ebben, ezt amit leírtam ezt én így tudom, de nem biztos, úgyhogy ne vegyed biztosra, hogy ez így van:)

2011. máj. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Diák csak szövetkezeten keresztül melózhat a tescoban.

A munka 8 órás, fél óra szünet jár, dohányozni pedig tilos /szigorúan ellenőrzik a diákokat ebből a szempontból/

Két éve dolgoztam diákokkal utoljára, ők a pékségre voltak beosztva és 450ft/óra volt a bérük.

2011. máj. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszi szépen elég rossz hír hogy csak szövetkezeten keresztül lehet a cigizés nem mert nem cigizek
2011. máj. 18. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!