Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tescoban milyen az árufeltöltő...

Tescoban milyen az árufeltöltő munka a zöldség osztályon?

Figyelt kérdés
Olyan válaszoljon légyszi, aki dolgozik/dolgozott Tescoban! Köszi :)
2011. márc. 21. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam :) Nos nekem abból állt a munkám, hogy hordozgattam ki a hűtőből a zöldségeket, a gyümölcsöket. Kint rendezgettem (friss alulra, rohadtakat kiszedni blablaba), volt hogy hagymát pucoltam.. Mikor este jött az árú akkor azt átvenni ott szintén rendezgetni. Szerintem nem vészes munka, bár én eleinte pólóban dolgoztam és meg is fáztam, illetve a kezemen lett vmi kiütés, ezért kesztyűben kellett dolgoznom. Nagyjából ez az amire emlékszem, vagyis velem ezt csináltatták.
2011. márc. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 2-3 szor helyettesítettem a kolégámat igazából semmi extra nem volt munka adom mondta hogy azokat a ládákat pakoljam majd cseréljem ki a cuccokat vagy pótoljam amiböl kevés van, elég hamar végeztem és szinte teljesen korrektül csináltam a dolgokat. Igazság szerint legtöbbször a műszaki és a ruházati osztályon dolgoztam, a fizetés nem volt valami jó de megfelelt, és még annyit a zöldség osztályról hogy töllem legalábbis elvárták hogy takarítsam fel a szétrohadt legurult penészes gyümik után a cuccot, többnyire a raktárba kellett fel le pakolnom a dolgokat szóval annyira nem volt vészes.
2011. márc. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem sem gáz meló, ha jó erőben vagy, hogy emelgetni tudd, azt a sok nehéz ládát :)
2011. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aha, szóval a friss alul van. Mindig tanul az ember valamit :P
2011. márc. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb ez a logikus hogy a kevésbé friss cuccot elvigyék ami még nem romlott meg :)
2011. márc. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, de csak addig, amíg mindenki meg nem tanulja a belső infók alapján, hogy hogy jár jobban. Mert ha már mindenki alulról szedné ki a cuccost, akkor nyilván utána fölülre tennék a frisset :P
2011. márc. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!