Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt Lidl-s dolgozó?

Van itt Lidl-s dolgozó?

Figyelt kérdés

Nálunk van hirdetés,vesznek fel boltvezetőt.Most van állandó munkahelyem,de váltani akarok.

Tudna valaki tanácsot adni?Az a baj nem látok bele mi van ott,ismerös sincs,aki tudna mesélni.

-Cserélik az embereket gyakran,vagy ha rendesen végzem a melóm,akkor nincs ilyen?

-Milyen idöbeosztással dolgoznak?Van ebbe beleszólás?

-Mennyire "gyerekcentrikus"-cég?


2011. máj. 19. 08:51
 1/5 anonim válasza:
100%

Szia! Látom nem sokan válaszoltak, de szerintem ez pont azért van mert nem nagyon lehet idejük...Én személy szerint nem, de közeli családtagom dolgozott nekik, sőt van olyan ismerősöm aki ugyanerre munkakörre jelentkezett nemrég. Neki eleve azt mondták hogy először dolgozónak veszik fel, és utána nevezik ki boltvezető helyettesnek vagy boltvezetőnek ha nagyon jól teljesít.

Időbeosztás nem nagyon van, nálunk volt olyan hogy 12-14 órát lehúzott boltvezető helyettesként, másnapra pedig ugyanúgy kellett menni vissza. Vagy éjjel 3kor kiverték az ágyból mert riasztott a bolt. A boltvezetőknek és boltvezető helyetteseknek is ugyanúgy kell pakolni, polcot tölteni, pénztárazni, mint egy dolgozónak, ezenkívül természetesen a vezetői feladatok, mint például a rendelés, selejtezés stb. Ráadásul a felelősség is elég nagy, nincs lehetőség hibázni. Az egyetlen pozitívum a vezető pozícióban a fizetés volt. A vezetők lefutása általában olyan 2-3 év, egy-egy kivétel van persze aki még bírja tovább, de az nagyon-nagyon ritka.

Hááát gyerekcentrikus nem tudom mennyire, mert ilyen téren nincs tapasztalatunk :) Szóval szerintem ha nagyjából biztos a munkahelyed ahol most dolgozol, nagyon érdemes átgondolni hogy válts-e. Persze eléggé lealáztam a céget, ez nagyon úgy jön le. Ez nem azért van hogy utálnám őket vagy ilyesmi (jelen helyzetemben örülnék neki ha oda is felvennének pedig csak diákmunkát keresek..) csak azt akarom hangsúlyozni hogy nem könnyű. Ez amit leírtam kb. olyan 3 évvel ezelőtti állapot, nem hiszem hogy sokat változott volna.

2011. máj. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM a választ!

Még várok,hátha ír más is:-)

2011. máj. 19. 14:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Lidlis vagyok,de nem boltvezető.Ettől függetlenül van rálátásom a dolgokra.Nem könnyű.Reggeltől estig ott vannak pedig elvileg csak 8 órásak.Persze van,hogy 12 órát is lehúznak és utána is ott maradnak.Időbeosztás az mindig reggeli kezdés mert a boltvezető csinálja a rendeléseket.Ezt ugye délelőtt megcsinálja.Én 4 éve vagyok a cégnél de már a 3. boltvezetőm van. Állandóan revizor ellenőrzi a bolt árukészletét,a rendet,szavatosságot és a zöldség frissességét.Ha rossz a minősítés akkor azért a vezető felel.Sok rossz pont=kirúgás.Hogy mennyire gyerekcentrikus az,hogy egész nap munka van azt döntsd el te.

2011. máj. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a barátom dolgozott a Lidlnél. Ő 6 órás volt elvileg, mégis volt olyan hónap, hogy napi 12 órát kellett bent lennie heti 5 nap, egymás után. Semmi másra nem volt ideje. Fél év után kirúgták, pedig mindent jól csinált, odatette magát. Én csak ennyit tudok mondani.

2011. máj. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még tapasztalatok? Most nekem aktuális a kérdés.
2014. okt. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!