Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha a Tesconál szeretnék...

Ha a Tesconál szeretnék dolgozni diákként (18 éves múltam) nyáron, akkor mi a teendő? Mármint bemegyek a Tescoba és megkeresek valakit aki tud segíteni ez ügyben és elmondom neki hogy dolgozni szeretnék? Vagy hogy működik mindez?

Figyelt kérdés
Aki tud segíteni, az írjon:) A válaszokat előre is köszönöm.
2011. máj. 19. 11:10
 1/6 anonim válasza:

Nekem jelenleg pont ebből van elegem... általában mindegyik diákszövetségen keresztül dolgoztat. Ha bemégy a diákszövetséghez, normális munkát nem ajánlanak és le is tagadják hogy lenne ilyen, ha meg bemész a munkahelyre hogy szeretnél ott dolgozni, akkor elhajtanak a búsba. Sajnos már a protekció sem segít.

Azért szerintem érdemes lenne megtudnod melyik diákszövetség dolgoztat ott és őket is ostromolni, vagy esetleg megkérdezni az információnál/telefonon. Hátha bejön :) .

2011. máj. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, nme agy működik, a Tesco nem vesz fel így diákokat csak úgy, ezt nem ők intézik, hanem ők felkeresnek diákszövetkezeteket szerződést kötnek velük. Szóval nincs más dolgod minthogy bemész egy diákszövetkezetbe pl:Pannonwork, Fürge diák, stb.. beregisztrálsz oda, vigyél magaddal személyit, adó kártyát / ha nincs csináltassad meg, mert az mindenféleképpen kell/, taj kártyát, vinni kell magaddal vagyis meg kell adnod a bankszámlaszámodat amire utalják a pénzt, ha nincs akkor ezt is csináltasd meg, lakcímkártya is kell, iskolalátogatási igazolás is kell, hogy valóban tanuló vagy, diákigazolvány is kell és azt hiszem ennyi.Szal bemész ezekkel regisztráltatod magad, szerződést kötsz velük ez kb 1000 Ft, amit az első fizetésedből vonnak le, és megkérdezed milxen munkáik vannak, ők tudnak adni tescos munkákat, adatrögzítése munkákat, call centeres munkákat, bolti kisegítői munkákat, stb.. Remélem segítettem:)
2011. máj. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Vagy semmilyen munkát :D nekem csak gyárat SEM ajánlottak pedig a honlapjukon fent van egy csomó munka (ott jelentkeztem is rá). Tudok gépírni? Le van sz@rva mert úgyis ismerőst teszünk be a munkakörre, akkor is ha úgy gépel mint egy tatu..

Szóval szerintem érdemes minden ismeretségi köteléket megmozgatni azon kívül hogy regisztrálsz. (persze csak ha van..) Hátha más városban máshogy megy, de nekem sajnos nem sok jó tapasztalatom van. Eddig minden diákmunkám protekciós volt. Azokat is úgy csinálták hogy szóltak h. lenne munka, akkor szóltak a diákszöv.-nek hogy mennék munkára és hogy engem kérnek. Sajnos ilyen világban élünk.

2011. máj. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a fürge diák a legjobb szövetkezet nekem ott eddig akárhányszor bementem, egyből adtak munkát, persze ilyen egy-egy naposakat, de akárhányszor visszamentem azokat mindig kaptam:)
2011. máj. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem sohasem volt szükségem protekcióra diákvállalatoknál (vagy mi ezeknek a nevük). Tőlük kerültem a tescoba pénztárosnak, ami jó volt, csak annyi a szívás benne, hogy tőled vonják le, ha van hiányod.
2011. máj. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
úgy kell bemenni, hogy nem kérdezed hogy van-e munka, hanem azt mondod hogy TUDOD, hogy lehet menni tescoba, és oda szeretnél jelentkezni.. mi tavaly nyáron így mentünk be a tatabányai fürgediákhoz haverral, visszafele a vonaton csörgött a telefon hogy pénteken kezdhetünk :)
2011. máj. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!