Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sexchat.hu mellett milyen...

Sexchat.hu mellett milyen más, hasonló oldalt ajánlanátok fiatal, lány modellnek?

Figyelt kérdés

Szexcseten kezdtem el dolgozni, amivel nagyrészt elégedett vagyok, a fizetés eddig időben érkezett.


De szeretnék, biztonság kedvéért, legalább két helyen fönn lenni. Livejasmin-t ismerem, igaz ott nagyobb a percdíj, de kisebb arányú a jutalék, és elég visszatartó, hogy néha több ezer lány van online.


Tehát egy fiatal, dekoratív, kedves lánynak melyik oldalt ajánlanátok, egy következőnek, amin megéri fennt lenni.?


CSAKIS modellek, operátorok, vagy stúdiós dolgozók válaszát, és véleményét várom.


2011. máj. 20. 02:10
1 2
 1/13 anonim válasza:

Szia!

Én operátor vagyok,ha megvan az angol és német nyelvtudásod

minimum 15 oldalon érdemes menni.

2011. máj. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Én a minőségre szeretnék menni, amihez sok 15 oldal.

De 2-3, még tartható, úgy még lehet koncentrálni az egyénre. :)

2011. máj. 20. 18:40
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem az lenne a kérdésem, hogy mi van akkor ha valaki elvisz privátra? Addig a másik oldalon kilépsz, vagy, hogy csinálod?
2011. máj. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mindegyik oldalon van olyan beállítás, hogy privát vagy vip cset, esetleg offline menni, és egy mp kattintás a másik oldalon. Így 100%os figyelmet kaphat, aki bejött.


És egy széles monitoron még két cset ablak bőven kezelhető.

De 15 höz már legalább operátor kell, hogy valamelyest érdemben írjon mindegyik oldalra.


Dehát én csak a saját szakálamra dolgozok. :)

2011. máj. 24. 01:35
 5/13 anonim ***** válasza:
Világos! :D Most kezdem, csak azért érdeklődöm.. Kösz a választ!
2011. máj. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
skypeon nem adsz privát műsort ?vagy ez így nem megoldható
2011. aug. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 selymesnyuszi válasza:
És ha nem titok mennyit keresel vele???
2012. jún. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én is gondolkodtam rajta, hogy csinálom! Megírnád priviben, hogy mennyit keresel vele és hogyan működik ez az egész! Láttam hogy kreditet kell vásárolni a nézelődőknek, de átlagosan 150-300 kredit/perc az pénzben mennyi?
2012. aug. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 selymesnyuszi válasza:

A szexchat et ki ne próbáld!

Egy ideig minden megy szépen,aztán ott vernek át ahol tudnak!

Én tapasztalatból mondom!

2013. febr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Az egy szemét egy oldal. Én is megerősíthetem.
2013. febr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!