Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sexchat.hu mellett milyen...

Sexchat.hu mellett milyen más, hasonló oldalt ajánlanátok fiatal, lány modellnek?

Figyelt kérdés

Szexcseten kezdtem el dolgozni, amivel nagyrészt elégedett vagyok, a fizetés eddig időben érkezett.


De szeretnék, biztonság kedvéért, legalább két helyen fönn lenni. Livejasmin-t ismerem, igaz ott nagyobb a percdíj, de kisebb arányú a jutalék, és elég visszatartó, hogy néha több ezer lány van online.


Tehát egy fiatal, dekoratív, kedves lánynak melyik oldalt ajánlanátok, egy következőnek, amin megéri fennt lenni.?


CSAKIS modellek, operátorok, vagy stúdiós dolgozók válaszát, és véleményét várom.


2011. máj. 20. 02:10
1 2
 11/13 selymesnyuszi válasza:
Egyetértek.Ki ne próbáld!
2013. febr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nem ajánlom senkinek egy idő után ott verik át az embert ahol lehet, tolvaj banda idővel szépen lassan eltűnik az ember pénze zárás előtt 1-2 nappal ,meglepő módon pár ezer ftal kevesebb lesz ha nem íród lehet észre sem veszed...
2013. szept. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Eper333 válasza:
Engem sem fizettek ki és sok webmestert sem, akit mindig ki fizetnek azok a chatesek ismerősei. Vigyázzatok velük. A német oldalak a legjobbak!
2013. dec. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!