Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt aki nettó 450 ezernél...

Van itt aki nettó 450 ezernél többet keres havonta? Mit dolgozol?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert kíváncsi vagyok, hogy ma Magyarországon mivel lehet tisztességesen adózottan jól keresni, mit érdemes tanulni?
2011. máj. 20. 23:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem keresek ennyit, de nálunk (multi) a felsővezetők (manager-ek) kapnak ennyit, illetve némelyikük ennél többet is.
2011. máj. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Én igen, bár én nem Magyarországon dolgozom:)
2011. máj. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%
Nekem egymillió a havi nettóm, nagyvállalkozó vagyok, két szabadalmam van, ami gyártás technológia jellegű, a dolgozóim fizetése 300-400 ezer nettó között van, és mindez bejelentve, tisztességesen. Jelenleg 120 embert foglalkoztatok. De ezt amit én csinálok nem lehet tanulni, lehet hogy nagyképűen hangzik, de erre születni kell. Ha jól akarsz keresni (persze nem hivatalosan) tanulj sebésznek, az egyik ortopéd sebész barátom napi 150 ezer körül "keres". Viszont meg is érdemli.
2011. máj. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
En pont 450-et, de nem Magyarorszagon elek en sem.
2011. máj. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

Kolopele! A te vállalkozásod kivételesen jól mehet,ha havonta CSAK bérre ki tudsz fizetni 48 milliót, kifizeted a járulékokat,adókat, a működési költségeket stb,és még marad neked is egy milliód.

Ami az orvos barátodat illeti,nem tisztességesen keresi a napi 150-et,és nem is érdemli meg!

Addig rendben van,hogy a gazdagokat nem műti ingyen. De ha azokat,akik nem tudnak a zsebébe borítékot dugni,nem műti meg,vagy hátrányba szorítja a pénzesekkel szemben,akkor vét az orvosi esküje ellen. Nem arra tette a hipokrateszi esküt,hogy hálapénzért gyógyítja a betegeket. Akkor is így van,ha az orvosok bére arcpirítóan alacsony.

2011. máj. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

havi 900netto. logisztikai felsővezető vagyok egy multinál. bme közlekkart végeztem és szépen felküzdöttem magam idáig. 15év alatt.

de azért ebbe nincs olyan nagy kunszt. ha valaki elvégez egy egyetemet(valami rendes szakot nem komunikácio managementre gondolok) akkor az kap munkát is. ha keményen dolgozik és jo is abban amit csinál hamar feljebb juthat. nálunk pl a gyárigazgato 40 éves a gazdasági 37. szoval nincs olyan h valami állással jobban vagy roszabul keresel ha jo vagy ottvagy mindenhol és keményen tolod eléred amit akarsz.

2011. máj. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

Kolopele válasza tuti mese és kamu.Nem irigység de ma magyarországon nincs ilyen jómódú magánvállalkozás ami havi szinten akár 100 millióhoz közeli kiadással még hasznot is termel.Pláne nem olyan cég aki minden dolgozójának 300 000 fölötti fizetést nyújt.

És azzal sem értek egyet(sztem más sem) hogy egy orvos tisztességesen napi 150 000 ft ot keres.Még tisztességtelenül is irreális összeg, egyszerűen nem létezik ilyen.Ha pedig akad is olyan orvos aki ennyi pénzt keres annak börtönben a helye mert rosszabb mint egy drogdíler hiszen ő nem erre esküdött fel.

És kérdésedre válaszolva ha biztosra szeretnél menni és havi fél milliót szeretnél akkor 1 lehetőséged van:Menj el politikusnak a parlamentbe! Ők se tisztességesen keresnek ennyit(nem is érdemlik meg)de neki biztos a jövő!

2011. máj. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%

01:02


120 ember foglalkoztatásánál és 2 saját szabadalomnál nem sok az egy millió, sőt még keveslem is. Ennyit keres egy építőipari alvállalkozó is akinek van 50 cigány árokásója.


Sőt, ennyit én is keresek alkalmazottként, igaz nagyon messze Magyarországtól és nem hosszútávú munka, legfeljebb 2-3 év.

2011. máj. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8:13 vagyok. hülyeség h nem kereshetne enyit mért ne?sok válalkozo ismerősöm van akik bőven e fölött keresnekrelativ tisztességesen.ha jol akarsz keresni akko vagy legyen egy jo ötleted és jo szervezőképeséged nameg jo kapcsolataid indits egy céget dolgozz 10 éven át heti 6-7 nap napi 16 orát és utána élvezheted h márcsak annyit kell dolgoznod mint az alkalmazottaidnak. viszont jol keresel.(ismerős 20 éven át nyomta ezt h 6-7 nap napi 16ora melo családra 0 idő most van pesti villája horvátországi nyaraloja nyaralni jár 2 havonta és mindent meg tud adni a családjának) vagy dolgozhatsz multinál 10-15 év és ha jol cisnáltad eléred az 1millás fizetést aminél feljebb magyaroszágon nem igazán tudsz menni mint alkalmazott..ehez csak napi 10-12 ora melo és ált 5 vagy 6 nap hetente....szerintem ez a két járhato ut van amihez nem kell valami különleges tehetség vagy adottság
2011. máj. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:14" Én csak válaszoltam a kérdésre, nem azt kértem hogy hidd el. Nekem ez teljesen mindegy. A többiek közül viszont sokan írták hogy ez egyáltalán nem lehetetlen, sőt valaki azt is hogy ez még szerinte kevés is. Azért év végén van ott még egy 15 millió körüli nyereség is. Külföldi cégtársam van, szinte csak oda megy a termelés, ezért is lehetséges hogy ilyen legyen a kereset és a termelés. Meg ha valaki olyan termékeket gyárt(és itt most az alapanyagra gondolok elsősorban), amit más nem tud, akkor semmi nem lehetetlen. Az orvos barátomra visszatérve: Mindenkit megműt, még azt is, aki csak egy üveg pezsgőt tud adni neki érte, és ugyanúgy bánik vele mint azokkal akik fizetnek is neki. Röhej hogy egy ilyen tudású ember 170 ezer nettót keres. Sokkal jobb hogy elfogadja a hálapénzt, mintha kimenne külföldre és nem az itthoniakat gyógyítaná. 50 ezer forint ma már nem egy nagy összeg, az ember az egészségére ennél többet is hajlandó áldozni.

2011. máj. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!