Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy gyermek pszichológus...

Egy gyermek pszichológus átlagban mennyit kér el alkalmanként? (magánrendelőben)

Figyelt kérdés
Nem szeretnék kitérős válaszokat kapni.Köszi
2011. máj. 21. 22:57
 1/8 anonim válasza:
7000
2011. máj. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy kitérős válaszok? Ha azt írom neked pld. hogy budai magánrendelőben dolgozom gyerekpszichológus mellett, az kitérőt jelent? (amúgy nálunk 8.000/alkalom).
2011. máj. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat :)

a kitérőn azt értem,hogy esetleg ne olyanokat írjanak,hogy mért érdekel,meg hogy mért pont pszichológus,mért nem inkább pszichiáter meg ilyenek :)

2011. máj. 21. 23:43
 4/8 A kérdező kommentje:
jaa,és még valami. egy napra hány embert fogadnak? és ez így óránként vagy félóránként (vagy hogy) megy?
2011. máj. 21. 23:44
 5/8 anonim ***** válasza:
értem. szívesen. Nálunk ez úgy megy, mint egy fogorvosnál. Ha van páciens, fél óránként jönnek. De van, hogy napi 2 jön csak. De olyan is van, akivel nem elég fél óra, hanem egy óra kell vele.
2011. máj. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Értem. És szerinted megéri magánrendelőt nyitni,illetve egyáltalán elkezdeni ezt az egész gyermek pszichológusdit?

/én egyébként egyre inkább úgy látom,hogy egyre több gyereknek kell pszichológus,sajnos/

2011. máj. 22. 19:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem éri meg újat nyitni. Inkább úgy érné meg, ha átvennél egy már működő praxist... ha mondjuk valaki költözik, vagy nem akarja már tovább csinálni. Újat nyitni rizikós, rengeteg engedély, macera, és sok pénz is :(
2011. máj. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de vissza térül az ára nem?
2011. máj. 23. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!