Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki Nyugati országban dolgozik...

Aki Nyugati országban dolgozik kicsit felsőbbrendűnek tartja magát?

Figyelt kérdés
Én kicsit menőbbnek érzem magam tőle. Ha nem is lenézem az embereket de azért egy picit többre tartom magam, hízik tőle a májam.. Ti, hogy vagytok vele?
2011. máj. 23. 11:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Én egyáltalán nem, szerintem ez beképzelt dolog.

Csak sajnálom a családom, hogy nekik abban a szegény környezetben kell élniük.

2011. máj. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele, hogy egyszer fent egyszer lent.

Bárkit elküldhetnek bármikor bárhonnan, aztán majd lehet nagyokat nézni.

Akik meg eddig le voltak sajnálva azok fognak a legnagyobbat röhögni az emberen.


Szóval szerintem sehová sem vezet a nagyképűség.

2011. máj. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
86%
Szerintem ettől nem leszel felsőbbrendűbb, maximum jobban jársz, jobban keresel. Meg világot látsz. Ha jól megy kint neked, akkor ügyes és szerencsés vagy. Ennyi. Egyébként meg nagyon nem mindegy, hogy mit dolgozol kint...;)
2011. máj. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Mióta nagynéném kinn él azóta übermensch-nek érzi magát. Szerintem meg egyszerűen csak egy paraszt. Miért lenne több ő mint én, miért lennél te is több mint bárki más?
2011. máj. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a második válaszoló tökéletesen megfogalmazta, persze az én felfogásom szerint.
2011. máj. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Réti bubuzér ***** válasza:
ÉN pl hányok a sok sznob honfitársamtól, akik folyamatosan verik a nyálukat, hogy ez se jó meg az se jó, bezzeg otthon ez is jobb, meg az is jobb, milyen emberek laknak itt, megy rinya egyfolytában. Közben meg keresnek havi 4-5ezer eurót... Nem is tudom miafaszér nem húznak má haza innen...
2011. máj. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a történelem ismétli önmagát:


Most van időm leírok egy sztorit.


Régebben kb 5 éve még amikor építkeztünk, apám elhívta egyik ismerősét vakolni. Egy lerozzant 45 éves ember volt.


Elmesélte az életét, hogy fiatalon még rendszerváltás után kiment németbe melózni, építőiparba vett egy BMW-t Itthon lett 2 szintes háza 2 gyerek stb.


Aztán mivel állandóan kint volt és csak havi 1x járt haza az asszony elkezdett félreqrogatni

Idővel felnőttek a gyerekek, és a házassága is kezdett szétesni, aztán történt egy balesete.


Összeomlott alatta az álványzat, és neki 6 fele tört a csípője.


A házassága tönkrement, melózni meg már nem tudott kint.


Hazajött, odalett a nagy ház, az asszony meg a gyerekek elvitték a nagyrészét, ő meg a betegsége miatt felhízott 130 kilóra, menni alig bírt már.


Pár év múlva, hogy nálunk dolgozott pontosabban én melóztam helyette mert ő csak mutatta, hogy mit hogyan, meghalt.

2011. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzem magam annak egyáltalán, inkább azok viselkednek velem így, akik megtudják, ha hazalátogatok, hogy külföldön dolgozom. Úgy néznek rám, mint egy hősre, csak mert egyedül jöttem ki, nőként, mindig az az első kérdésük, hogy: hogyhogy egyedül?? nem féltél? stb., stb. Én nem mernék egyedül, az biztos, meg ilyenek.

Tehát miután ilyen dicséreteket kapok, büszke szoktam lenni magamra, hogy igen, én megvalósítottam azt, amit esetleg más is szeretne, csak épp nincs mersze belevágni.

Amúgy szerény jellem vagyok, ezt a büszkeséget nem éreztetem senkivel, meg igazából furcsa nekem, mert én nem tartom olyan nagy bátorságnak, tehát csak magamban szoktam ezen elgondolkozni, hogy valóban ilyen nagy hőstettet hajtottam végre az emberek szemében? :)

Meg ugye tudják, hogy itt jobban keresek, nem irodában dolgozom, mint otthon, "csak" étteremben, de ezáltal mindig azt érzem, hogy megnövök az emberek szemében, mikor megtudják, hogy kint dolgozom.

2011. máj. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
79%

Én ezzel úgy vagyok, hogy azt becsülöm, aki dolgozik. Tök mindegy,hogy hol és mennyiért és mit!

De azért mert mondjuk egy nyugati ország szállodájában puccos vendégek utána takarítja a szart, azért nem nézem többnek!:)

2011. máj. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Elég ostoba, aki emiatt felsőbbrendűnek tartja magát.Ebben ma már semmi különleges, vagy menő nincsen.Mindenki ott dolgozik ahol tud.
2011. máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!