Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mikor kapom meg a számlámra a...

Barbi5110 kérdése:

Mikor kapom meg a számlámra a pénzem ha a mai nappal felmondtam a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Megnéztem a bankszámlámat de még nem jelzik ki azt hogy kaptam rá pénzt. Bemenjek reklamálni a volt munkahelyemre vagy még várjak vele?
2011. máj. 25. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ma mondtál fel,akkor hogy a csudában lenne a számládon MA a pénz? Gondolkodj már!

Csak az átutalás is 1nap. de ha me felmondtál, akkor valószínüleg majd a többivel együtt bérszámfejtikés valamikor ajövő hónap elején kapod meg.

2011. máj. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha mai nappal mondtál fel, akkor jobb esetben holnap max.


Az én munkahelyemen pl. úgy van, hogyha most felmondanék, akkor is hónap elején kapnám meg a 05.01-05.25-e közötti alkalomra szóló fizetésemet. Nem tesznek kivételt.


Plusz, ha van munkahelyeden kifizető pénztár, akkor ott is kitudják fizetni.

De egy bérszámfejtés nem 5 perces munka.


Én várnék még a helyedben, nem járatnám le magam egyből a pampogással.

2011. máj. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A munkatársam is felmondott és ő aznap kézbe is kapta. Lehet nekem akkor csak azért késik mert bankkártyára kértem.
2011. máj. 25. 14:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Általában a hónap közepén vagy a következő hónapban vannak utalások mindenhol.

Szerintem neked 10 ike körül fog jönni, vagy amikor egyébként is szoktad kapni.



Hol melóztál?

2011. máj. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sopronba az IMS be. De 8 napot dolgoztam összesen , 7 et táppénzen voltam és ma meg felmondtam, mert megyek vissza Ausztriába dolgozni .
2011. máj. 25. 14:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 8 nap munka és 7 nap táppénz után ne reklamálj.
2011. máj. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!