Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen lehetőségek vannak, ha...

Milyen lehetőségek vannak, ha valamilyen irodában szeretnék dolgozni?

Figyelt kérdés
Előretekintve a jövőre kérdezem, mert nem tudom "mi szeretnék lenni". Utazási iroda kizárva :) Keresetileg is érdekelne. (17 éves lány vagyok)
2011. máj. 25. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért pont irodában? Utazási irodával mi a gond?
2011. máj. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kereset attól függ, mekkora cégnél dolgozol, hány órát, csókos vagy-e vagy sem, ha van túlóra kifizetik-e, kell-e idegen nyelvet használni...stb. stb. Meg persze, hogy egyáltalán mit kell csinálni. Csak iktatni, gépelgetni, vagy esetleg fordítani is? Egy titkárnő/asszisztens ma már nem műkörmözik és kv-t főz, jobb helyeken elég komoly elvárások vannak és kb. te vagy a főnököd személyi titkára. Ez szerintem (tipp) mondjuk, ha végzel 18 évesen (érettségi), akkor friss adminisztrátorként minimálbértől kaphatsz 120 ezer Ft-ig (de akkor 2 nyelv, nagy cég, protekció). (esetleg, ha jobb cég, cafeteriát is). Én 3 évig dolgoztam irodában, soha nem megyek vissza, megőrültem, hogy ott kell lenni egész nap és mások hülyeségeit kell intézgetnem. ja, és hiába vagy kb. "megmentőember", azért a többi kolléga mindig kicsit lenéz (igen, ilyenek a nagy tanult emberek), mert te csak egy titkárnő vagy, és nekik bezzeg milyen komoly tevékenységet kell folytatni...
2011. máj. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És azok akik úgymond lenéznének, azoknak mi a munkájuk? mert végülis azok is ott dolgoznak :) Nem szeretnék titkárnő lenni
2011. jún. 5. 12:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért néznek le, mert nekik diplomájuk van, vagy mert diplomával magasabb pozícióban ülnek...
2011. jún. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De mik azok a felsőbb pozíciók? Az oké, hogy diplomás, de hogy ügyvédek, vagy mi a fenék, mert tanulni is szeretnék...
2011. jún. 27. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!