Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen pénz szerzési lehetőség...

Milyen pénz szerzési lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
azok akik nem dolgoznak,nincs munka,nincs jövedelmük miből élnek? mert eddig én mindig találtam munkát,vagy kisegítő lehetőséget,de egy hónapja semmi kilátásom,se munka se pénz semmi. 30 évesen vissza kellett költöznöm szüleimhez.
2011. nov. 6. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:

jó a kérdés én csak azt sajnálom h van 500ezer álláskereső oldal mindegyiken a végzettségemnek megfelelő 2 találat :) és abból a 2ből 1 elavult a másik humbuk...


ahelyett hogy 1 oldal lenne ahol országos szinten összegyűjthetnénk egy adatbázisba a re*tkes munkalehetőségeket és az ember találhatna munkát ha már az interneten kell keresni.


f*aszbuk helyett lehetne egy WORKBOOK

2011. nov. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
TEljesen egyetértek a WORBOOK-kal tényleg jó lenne ha mindenki egy hwelyre rakná fel az álláshírdetés az valszeg megkönnyítené mindenki életét és pénztárcáját is. Amikor még jól ment és vettem föl embereket, utáltam, hogy 5 helyre fel kell raknom a hírdetés, hogy sokan lássák és az egys vagon pénz volt... Nekem 6 hónapja nincs munkám és azt sem tudom mi van.. Kb azon spórolok, hogy ma 2 szelet kenyérrel kevesebbet ettem mint tegnap... De ebben az országban sajnos az a jó ha rossz.. Ezen el lehet gondolkodni... De am az embereken is látszik... Magyarországra kezdenek visszatérni a hippi emberek. A ruha már meg van már csak a mercik kellenek és a csöves tarhálós drogos nyomorult életr hiányzik... Marha jó
2011. nov. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!