Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen jellegű munka lenne...

Milyen jellegű munka lenne megfelelő a számomra?

Figyelt kérdés

Most végeztem az egyetemen, vagyis még diplomám nincs de már nincs tanulói jogviszonyom, vagyis nem mehetek diákmunkára, ősztől viszont mindenképpen suliba fogok járni megint, szal onnantól megint nem tudnék menni dolgozni...

Nem célom nagyon sok pénzt keresni, de egy kis zsebpénz jól jönne. Néztem már ilyen netes munkákat meg gépelést meg ilyesmiket de azoknak a 99 %-a kamu volt :(

Mit tehetnék?

21/L


2011. máj. 25. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy igen lényeges kérdés: Miből szereztél BSC diplomát?
2011. máj. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen szakon végeztél az egyetemen? Vannak munkaerő-kölcsönző cégek, ahol direkt rövid távra közvetítenek ki munkahelyekre.
2011. máj. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
andragógia szakra jártam (felnőttképzésszervező), de nem államvizsgáztam még le, azt halasztom
2011. máj. 25. 20:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el szerintem valami kis levezetős beugrós alkalmi munkára.(Tudod valami ész nélküli csomagpakolás vagy ilyesmi) Legalább tudod majd értékelni milyen különbség az ha normális munkád van meg milyen ha nagyon keményen kell dolgozni kicsi pénzért. :D
2011. máj. 26. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálkozz iskolákban, pl. nyelviskolába, olyan helyen ahol több képzést indítanak. Oda szerintem jó esélyekkel pályázhatsz, órarendek megszervezése, hirdetések, tájékoztatás, meg ki tudja milyen feladatok vannak. Mondjuk szerintem ennek akkor van értelme, ha valóban érdekel a felnőtt képzés, és nem mindegy milyen irányba szeretnél továbbtanulni.

A kérdésedre válaszolva, szerintem olyan munka lenne megfelelő számodra, ami szívesen csinálsz, és később profitálhatsz belőle.

2011. máj. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát eddig még nem lettem okosabb :)

Azt tudom, hogy a végzettségemmel milyen munkát végezhetek majd, de mivel ősztől megint suli lesz, így még nem tudok elhelyezkedni rendes munkavállalóként...

Diákmunkára meg nem tudok már menni mert nincs iskolalátogatásim már. :(

Valamilyen idénymunkát keresnék, de még nem találtam...

2011. máj. 30. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!