Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan, milyen nyári munkát...

Hogyan, milyen nyári munkát tudok keresni? Ezzel a korral hogyan tudok munkát szerezni és mit?

Figyelt kérdés
Júliusban leszek 14 és már két éve is akartam valami munkát nyárra, amivel egy kis normális keresetet össze lehetne kaparni... Van tapasztalatom rengeteg téren, szüleimnek vendéglátójában is szoktam segíteni, sportos vagyok, értek a gépekhez és az állatokhoz. Egyáltalán nem vagyok kényes, félős vagy nyafogós... Szóval bármilyen végzettség nélküli munkát el tudnék végezni.
2011. máj. 28. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Esélytelen, nyáron is max 15 fölött dolgozhatsz.
2011. máj. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
tényleg? hol tudok munkát szerezni 15 év felett?
2011. máj. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk diákszövetkezeten keresztül ha nem vagy túl válogatós...
2011. máj. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nem vagyok válogatós, de a diákszövetkezetekben mindenhol kritérium a 16 életév...
2011. máj. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezért írtam, hogy csak nyáron lehet max 15 felett+ szülői engedéllyel. Legalábbis ahol én voltam ott lehetett.
2011. máj. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!