Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzhoz kell, vagy csak...

Önéletrajzhoz kell, vagy csak ajánlott a fénykép?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó ha van. Főleg ha nem személyes elbeszélgetés után hagyod ott, hanem csak beadod. De ha van elbeszélgetés a későbbi jelentkezők közül is könnyebben rádakadnak ha van hozzá kép. Én mindig mellékeltem.
2011. okt. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Régebben - pár éve - tartottam álláskeresési tanácsadást főiskolásoknak. Ott mindig azt mondtam, hogy nem kell fényképes önéletrajz, ha nem ilyet kérnek kifejezetten.

Természetesen én is így csináltam eddig mindig, ha nem kérték, hogy legyen fénykép, nem volt.

2011. okt. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm szépen. Nem kértek fényképet, mert cégen belüli pályázatról van szó. Akkor nem rakok mellé.
2011. okt. 15. 21:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Cégen belül nem baj, ha nem raksz fényképet. De ha nem ismernek, akkor mindenképp ajánlott, egyszerűen mert ha felteszel egy szimpátiát kiváltó fényképet, akkor nagyobb eséllyel hívnak be. Nem jó, hogy így van, de attól még így van.
2011. okt. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor csak tehetem a fényképesek közül választok, illetve egy jó fénykép segít a mérleg nyelvét billenteni.
2011. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi nem KELL, szerintem olyat csinálj, amit te magad jónak találsz, ami téged meggyőzne. :)
2011. okt. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!