Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan vállalhatok diákmunkát,...

Hogyan vállalhatok diákmunkát, miért beszélnek össze-vissza? Kérdésem RÉSZLETESEN lent.

Figyelt kérdés
Ahány szövetkezetet nézek, annyi dolgot írnak, már nem értem, hogy hogyan szerezhetek meg egy melót,pontosabban előtte a tagságot. Műisznél és mind-diáknál azt mondták,személyesen nem kell regisztrlnom,neten nézelődjek,és jelentkezzek ott. a Mind-nél még azt is mondták,nézzem meg,ami a falon van meló,ha melyik érdekel,szóljak (egyik se volt megfelelő,szóval inkább elmentem). Tehát ennél a kettőnél neten kell regisztráni,ahol semmi extrát nem tudnak meg,tehát számlaszámot sem,stb. Tegyük fel,h jelentkezem vmire neten,jelentkeznek,h megfelelek,akkor mi van???Előtte el kel húznom regelni személyesen? Melódiákot néztem,ott azt írják, személyesen menjek,és regisztráljak be (így meglesz vmi kártya és tag leszek). Aki érti ezeket, az legyen szíves leírni nekem, hogy mi van, mert már nem merek neten regisztrálni,nem tudom,van-e értelme,és nagyon kéne munka. Nem találtam kérdést itt, ami ezt firtatná, úgyhogy ha vki mégis találna belinkelheti v ilyesmi. Előre is köszönöm a válaszokat. :)
2011. jún. 2. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Alapjáraton mindegyiknél úgy van, hogy találsz egy szövetkezetnél egy melót ami tetszik, jelentkezel rá, és amilyen hamar csak tudsz (mielőtt lenyúlják előled a melót) bemész, beregisztrálsz/belép a szövetkezetbe, és ha van hely..stb akkor érdeklődsz hogy mikor/hogy/mi/hogyan. Nem tudom ebben mi a bonyolult.
2011. jún. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!