Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet diákmunkával nyáron egy...

Lehet diákmunkával nyáron egy hónap alatt minimum 100 000 Ft-ot keresni?

Figyelt kérdés
Egy havi tescózással különböző levonásokkal kb. 50-60 ezer forint bért lehet keresni egy hónap alatt, de az majdhogynem éhbér, rabszolgamunka. Mindenhol ez van?
2011. jún. 2. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
persze diákmunkáért ne szmítsál nagyon többre, egyébként meg lehet keresni százezret de nagyon ki kell fognod, és még ott is sokat kell melóznod, eddigi legjobb diákmunkámért 875 Ft-ot kaptam óránként, mondjuk az éjszakai meló volt de ugy összejött a 100-as
2011. jún. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen mindenhol!!!Ezt már barátom is tapasztalta!Kihasználják a diákokat mert kell nekik a pénz és úgy se nagyon találnának jobbat!
2011. jún. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Maximum ha valahova felvesznek olyan melóba (recepciós, pincér), ahol kapsz jattot.
2011. jún. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát én 70ezret fogok keresni.Szerintem az bőven elég.:)
2011. jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem eddig nyaranta mindig ment. Ha találsz olyan helyet, ahova minden nap mehetsz 8 órában, akkor 600-700-as órabérben simán összejön annyi havonta. Én jelenleg egy call-centerben dolgozom és simán megkapok annyit vagy többet is. Nézz körbe ilyen jellegű munkák után is, mostanában elég sok diákot keresnek.
2011. jún. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Éhbér, rabszolgamunka...... Szerintem ehhez lenne néhány embernek egy-két keresetlen szava, de nekik nem futja internetre ezért nem láthatják ezt a kérdést. Kardiológiai szempontból ez talán jobb is így.
2011. jún. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, tudom. De nekem ez így nem éri meg. Könyveket akarok venni, viszont ha 3-400 ft-ot kapok óránként, az nem éri meg. Így mondjuk 6-8 órát dolgozom egy könyvért, akkor meg inkább kiveszem könyvtárból és kiolvasom, kijegyzetelem ennyi idő alatt.
2011. jún. 2. 21:50
 8/10 anonim ***** válasza:

Diákmunkába ez van, mivel a diákmunkacég lenyel a netto béredből vagy 30-40 ezret.


A Tesconak, gyakorlatilag majdnem ugyanannyiba kerülsz mint egy rendes munkavállaló.

2011. jún. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

tegnap 21:50


Amúgy ezzela felfogással, nem fogsz éhenhalni a világban!


Én is mindíg hasonlóan gondolkodok, csak már rájöttem arra, hogy a pénzt sajnos nem lehet helyettesíteni semmivel se nagyon ahhoz túl univerzális fizetőeszköz (gyakorlatilag bármit megvehetsz pénzért)

2011. jún. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De, a pénzt lehet helyettesíteni. Beszélnek szociális tőkéről(család, kapcsolatok, ismerettségek, protekció), kulturális tőkéről(tudás, papírok, végzettségek), stb. Ezekre is áldozni kell, de megtérülnek.
2011. jún. 3. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!