Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi jár 10 hónap munkaviszony...

Mi jár 10 hónap munkaviszony után?

Figyelt kérdés

Érdekelne ha most 10 hónap munka után elmennék munkanélkülire, akkor mennyi pénzt kapnék, természetesen tanfolyamon is részt vennék ha van rá lehetőség.

Abba most nem mennék bele, hogy miért mennék el a munkahelyemről csak választ szeretnék kapni erre a kérdésemre.


2011. szept. 26. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
ha te mondasz fel akkor 3 hónapig semmit nem kapnál
2011. szept. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocs nem írtam, hogy ha felmondok akkor a szerződés közös megegyezéssel lesz.
2011. szept. 26. 16:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ez a 10 hónapod van 5 éven belül és semmi másod, akkor semmit.

Szeptember 1-től változott a törvény. Azelőtt 200 napra adtak álláskeresési segélyt, ez már nincs.

Ha van legalább 360 napod az elmúlt 5 évben, akkor kaphatsz álláskeresési járadékot. Minden 10 munkaviszonyos nap után 1 nap járadékos nap jár: minimum 36, maximum 90.

2011. szept. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz.
2011. szept. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi a válaszokat! ;)
2011. szept. 27. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!