Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hülyeség lenne valakit lefizet...

Hülyeség lenne valakit lefizetni azért h végre munkát kaphassak már?

Figyelt kérdés

Van 2 diplomám, jól beszélek angolul, jó megjelenésű, kulturált embernek tartom magam, de egyszeruen nem vesznek fel sehova. Mivel a szakmámmal (tanár) semmit nem érek, gyakorlatom nincs tul sok mindenben, főként ilyen recepciós, ügyfélszolgálatos munkákat keresek, vagy bármi hasonlót (hotelek, vodafone, tmobile stb)

Jan. 1 óta nem dolgozom, elküldtem, személyesen leadtam vagy 100 önéletrajzot, de írd és mond 2 helyre hívtak be személyesen. Ismerősöm aki betudna tenni bárhova is nincs, mindenhova többszázan jelentkeznek, vki uis van mindig előttem a rangsorban aki szebb, jobb, ugyesebb. Túl nagy igényeim sincsennek, még arra sem lehet fogni h azért nem vesznek fel sehova.


Komolyan mondom ott tartok, van egy kis sopórolt pénzem, bemegyek személyesen egy-két normálisabb állást hirdető céghez és lefizetem a vezetőt. Max. felháborodik és elzavar.


Hülyeség?


2011. jún. 3. 15:43
1 2
 1/18 anonim válasza:
74%
Kis spórolt pénzzel nehezen fizetsz le egy vezetőt.
2011. jún. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
termezetesen nem 30e forintról beszélek, és nem olyan vezetőről aki több száz alkalmazottat foglalkoztat havi 3 milliós fizetéssel...
2011. jún. 3. 15:53
 3/18 anonim ***** válasza:

Na, és ha elteszi a pénzt, és nem vesz fel? Vagy egy napra felvesz mikor perkálsz, aztán másnap kirúg? Akkor mit csinálsz, nem fog hiányozni a "nem 30ezer forint"? Vagy úgy gondoltad, hogy majd papírt írtok erről, hogy a mai napon én Gipsz Jakab vezető átvettem ennyi és ennyi pénzt, aminek fejében le lettem fizetve...?


Akkor már inkább azt ajánld neki, hogy a próbaidő alatt nekiadod a fele fizetésedet zsebbe. Ha mégse tennéd, már másnap kirúghat.

2011. jún. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
azért nem kell leharapi a fejem... jobb ötleted van?
2011. jún. 3. 16:40
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát ez, amit írtam...
2011. jún. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
a helyen 1 honap probaido van... most azzal se érek akkor semmit ha adok neki 50-60e ft-ot és utana rug ki... ugyanott vagyok.. :D
2011. jún. 3. 16:51
 7/18 A kérdező kommentje:
a másik... ha meg uis keres egy embert abba a pozícióba és jol vegzem a munkámat minek rugna ki?
2011. jún. 3. 16:55
 8/18 anonim ***** válasza:

Általában azért keresnek új embert, mert a cégnek van pénze vagy több munkája van, amit el kell intézni (és ebből több pénze lesz). Egy embert keresnek aki ezt el tudja végezni, nem pénzt. De amikor egy cégvezető keres min. 200 nettót, akkor szerinted mennyivel lehetne lefizetni? Személyes sértésnek venné, tuti hogy nem vennének fel.


Milyen tanári diplomád van és hol végeztél?

2011. jún. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

gőzöm sincs mennyivel lehet lefizeti, nem csináltam még ilyet :) amugy meg van annyi mocskos korrupt ember (főleg felsővezető) ebben az országban, h el sem hinnéd...

történelem tanár vagyok, a másik szakom lényegtelen, nem is tanári.


amugy az a kedvencem mikor olyan emberek okosítanak ("munkát lehet találni csak akarni kell" stb), akik 10 éve dolgoznak egy helyen és fingjuk sincs rola mit jelent ma hátszél, meg 5-10 év gyakorlat nélkül találni..


gondolhatjátok h bennem sem jókedvből, meg unalomból merülnek fel ilyen kérdések..

2011. jún. 3. 18:12
 10/18 anonim ***** válasza:

tapasztalatból: tagadd le a diplomát!


vagy menj tanítani és keress másodállást esetleg indíts valami vállalkozást mellette

2011. jún. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!