Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Balázs vagyok,20 éves, van...

Balázs vagyok,20 éves, van egy szaros érettségim, éppen próbálok budapesten munkát találni, de semmi nem jön össze, gondolkodtam valami okjs képzésen is, de igazából nincsen kiforrott ötletem. Mihez kezdhetnék? Szívesen fogadnék tanácsokat.

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 20:50
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Milyen érettségid van? Ne kenődj el rengeteg lehetőséged van még.
2011. jún. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hogy érted? közép érettségik, matek 90 felett, többi 3-4, infó emelt négyes...ennyi
2011. jún. 8. 20:58
 3/12 anonim válasza:
gimis érettségi? Vagy szakközepes? Bár tök mindegy OKJ így is kell, de ha szakközepes akkor legalább van egy irány ami elindulhatsz. Felvi.hu- nézzél szét hasznos dolgok vannak ott. Kutakodj munkák után nézd meg mi kell most a munkapiacon és aszerint helyezkedj el, vagy ami érdekel. Rengeteg OKJ van (eü-s, pénzügyes, stb) Mi érdekel?
2011. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
hop hop hooop. Most látom, hogy emelt info. Na! Akkor mehetsz rendszerfejlesztőnek, rendszergazda meg még hasonló munkakörbe. OKJ-ba is vannak már ilyenek és sok középsuli igényli a rendszergazdákat elég ha csak abba gondolsz bele, hogy a suli gépeit karban kell tartani.
2011. jún. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Esetleg nézz szét a hiányszakmák között (azokat még támogatják is).


[link]

2011. jún. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Pedig van munka Balázs.


Kérdés elég e neked a 80 ezer netto, mert kb annyit tudsz majd keresni ahogy én is 8 évvel idősebb fejjel nálad.


Szánj rá egy napot, és járd be a bevásárlóközpontokat, akadnak eladói munkák, továbbá vegyél egy expresszt (200 ft)


Nameg a legfontosabb!

Tanuld meg a PR duma alapjait, és dobj össze egy meggyőző önéletrajzot.


Ha minden kötél szakad, mivel nincs csak érettségid azzal meg csak továbbtanulásra jó, akkor jelentkezz postásnak, oda szinte mindenkit felvesznek.

2011. jún. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát postásnak már nem hinném. Egyre nagyobb a vezető réteg (így a kétkezű munkásoknak kevesebb pénz jut) és át is szervezik őket, hogy kevesebb dolgozót kelljen fizetniük. Így nem hinném, hogy a közel jövőben sok esély lenne egy postás állást megkaparintani.
2011. jún. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Végezd el ezt:


[link]


Aztán szedj össze 1-2 milliót és legyél te is munkaerőközvetítő ;)

2011. jún. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Expressz-t ne vegyél! Mert az max a kedvedet veszi el. Bár milyen más hirdetési felület lapján, könnyebben kapsz jobb munkát. Mert az Expresszbe rohadt drága hirdetni, és csak azt hirdetik meg amire már sehogy máshogy nem találnak ember. Sé esetedben nem a ritka képzettség lenne erre az ok.

Én szaknévsorban könnyeben találtam jobb munkát, minden céget felhívtam ami a szakmába vágott. És mindig valahol volt munka.

2011. jún. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ma 06:20


Az lehet, de ami az expresszben van oda fel is vesznek ha már behívtak, és nem az van hogy ide mászkálj meg oda mászkálj egy meg kétfordulós interjúkra aztána végén bocs mégse téged választottunk.

2011. jún. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!