Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay-es licitálásban téren...

Ebay-es licitálásban téren jártas társaim, mit kezdhetnék ezzel a problémával?

Figyelt kérdés

Már kezdek sokkot kapni, annyira idegesít a dolog! Egy ideig csak magamnak vásárolgattam ezt-azt az ebay aukciós oldalain, de mostanában már mások is megbíznak vele. Viszont mióta több embernek kell dolgokat beszerezni, egyre inkább nem sikerül. Az ok pedig: mások licitálós programja. Hiába vagyok fent éjfélig, hogy az utolsó percekben leüthessem a kívánt árut, valakinek a programja az utolsó 5 másodpercben megteszi helyettem. . .


Nem akarok senkinek csalódást okozni és idegeskedni, úgyhogy ha valaki esetleg tudja, hogyan kell kijátszani ezeket a progikat, vagy hogyan szerezhetnék be én is egyet (és hogyna kell használni) kérem segítsen!!


2011. jún. 1. 15:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Kérdésnél: -ban, bocsi!
2011. jún. 1. 15:25
 2/7 anonim ***** válasza:
esetleg a megbízóktól kérdezd meg, hogy mennyi a max amit megad az áruért. te pedig a max árat üssed be. azt ha valaki rád akar licitálni az utol percben, akkor bumm neki. ha pedig a max éradat felüllicitálja, akkor úgyis mind1, akkor többért viszi el mint amennyit ti szántatok rá.
2011. jún. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kell ehhez semmilyen program. Megadod a maximális licitedet, és az ebay helyetted licitál a megadott határig.

Így működik az ebay.


Egyszerűen túl keveset raktál rá az utolsó pillanatban, és volt bent magasabb ajánlat.


Meg aztán nem csak te vagy olyan zseni, aki ravaszul lejárat előtt licitál, hanem kb mindenki.

2011. jún. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ok akkor még ebben segítsetek: a ruha ára mondjuk 6.99 Font, a következő ajánlat 7. 49 font lehet. Ha én ehelyett beírok 12.44 fontot, mert annyit adnék érte maximum, de végül nem is licitál rá senki, akkor most 7. 49-ért, vagy 12.44-ért kell megvennem? És mások látják, hogy én mennyit írtam be maximumnak?
2011. jún. 1. 15:56
 5/7 anonim ***** válasza:
a következő liciten kapod meg jah. más nem látja, h van maximum bid rajta.
2011. jún. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

7.49-ért viszed nyilván, ha más nem licitált rá.

És nyilvánvalóan mások nem látják a maximális licitedet.


Nem ártana elolvasnod az ebay tájékoztatóját, ha ilyen alapvető dolgokkal sem vagy tisztában, mert nagyon meg fogod szopni.

2011. jún. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sokat segített pl. hogy megtudtam ezt a max licites dolgot! Tényleg nem voltam ezzel eddig teljesen tisztában pedig már elég sok minent tudok - bár nem a tájékoztatóból, azt még nem olvastam, hanem én mindent gyakorlat útján tanulok meg. Adja magát általában a legtöbb dolog.


De tényleg furcsa, mert már elég sokat vásároltam, és még csak most merült fel ez a probléma, mikor üzletszerűen kedtem el...

2011. jún. 1. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!