Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha vaterán meghirdetem a...

Ha vaterán meghirdetem a gyerekkori kisautókat (100 db) akkor azt vajon el tudom adni, ha igen mennyiért az összeset?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 17:37
 1/4 anonim válasza:

Nem vagyok túl jártas ebben a témában,

de szerintem ma már nem sűrűn vesznek "kisautót"

Ma már az 5 évesek és számitógépeznek vagy ps-nek.

Szerintem ha nem akarsz nevetséges lenni akkor ne tedd fel,vagy 1000 Ft-nál többért ne tedd fel!

2011. jún. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 50-100 Ft-ot tartanék reálisnak, persze ez a kinézetétől is függ (kopott, törött stb). Minél jobb állapotban vannak, annál több pénzt kérhetsz értük. Persze nem annyit, amennyit ma ér egy kisautó (szóval annál kevesebbet, mivel használt).
2011. jún. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaj.. nem írtam, hogy 50-100Ft / db-ja
2011. jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, álljunk meg kicsit. Milyen autók? Matchbox márkájú pl? Rakj fel képet, mert a modellautó gyűjtőknek még lehet benne kincs is. Hány éve voltál gyerek?:)
2011. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!