Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy bírjátok: 3 műszak,...

Hogy bírjátok: 3 műszak, folyamatos munkarend?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj.

A család miatt elég nehéz, főleg ha hétvégén is dolgozni kell, a gyerek meg otthon van, aztán mikor pihenő van, a gyerek iskolában. Közös családi programot nehéz csinálni.

2011. jún. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
97%
Hogy hogy bírom? Sehogy! Életem nincs. Ebben az évben háromszor jön ki az, hogy szombat-vasárnap egymás után otthon legyek, abból kettő csak ünnep miatt, egy pedig éjszakás után, tehát fél napot alszok. Sosem tudom milyen nap van, összefolyik minden. Annak kéne így járni dolgozni, aki kitalálta!!!
2011. okt. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nehezen, ráment a párkapcsolatom, de valamiből élni kell, 2 évig munkanélküli voltam.
2014. márc. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!