Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy találhatnék diákmunkát...

Hogy találhatnék diákmunkát úgy, ha az interneten egy hirdetés sincs, amihez én megfelelnék?

Figyelt kérdés
Ha neten nem találok semmit, bár eleve alig van hirdetés, hogy találhatnék munkát? Az ismerősöket is végkérdeztük, de semmi. :( 19 éves vagyok.
2011. jún. 14. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Diákszövetkezetek, ha kell, jelentkezz be többhöz is.


Attól is függ, merre laksz. Pesten és környékén rengeteg munka van, máshol kevesebb.

2011. jún. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos vidéken lakom.

Már pár hónapja bejelentkeztem az egyikhez, azóta sem kerestek semmivel. Egyébként nem is tudok belépni egyikhez sem, max kitöltetnek velem egy gagyi papírt, amiben megkérdezik, mikor érek rá stb., aztán mégsem keresnek.

2011. jún. 14. 18:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Aha, értem. Az tényleg nehéz ügy. Én Pesten vagyok, rengeteg munka van kint az egyik szövetkezet honlapján, bent is van nálunk a kérdőív, ami regisztrációkor kötelező volt, de maguktól ők sem kerestek meg. Amelyik koordinátornál már voltam dolgozni, ő szokott szólni, hogy ráérek-e. Szóval szerintem neked kellene hívogatni őket vagy e-mailben rákérdezni, hogy van-e munka mostanában (illetve rendszeresen nyaggatni őket). Jobb ötletem nincs. Amik különböző állásportálokon kint vannak diákmelók, azok is valamelyik szövetkezeten keresztül vállalhatók csak.
2011. jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csari Marci válasza:
0%
ilyenkor már dolgoznod kéne nem diákmunkákat vállalni.
2013. jún. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!