Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki Vácon, esetleg Budapest...

Valaki Vácon, esetleg Budapesten nyári diákmunkát?

Figyelt kérdés
19éves lány vagyok. Már kb az összes iskolaszövetkezetnél regisztráltam, rengeteg helyre küldtem önéletrajzot, folyamatosan próbálkozok, de valahogy semmi nem akar összejönni...
2011. jún. 14. 23:10
 1/6 anonim válasza:
A váci tescoban biztos van, én tavaly ott dolgoztam. ( A rébusz diákszövetkezeten kereszül)
2011. jún. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tesco-ba csak legvégső esetben mennék.. eddig csak rosszakat hallottam barátoktól, ismerősöktől akik ott dolgoztak.. De azért köszi! :)
2011. jún. 14. 23:19
 3/6 szamóca.. válasza:
fogarasi tescoban nem olyan rossz a helyzet, ott bepróbálhatod. egyébként meg járj végig helyeket, nem keresnek-e pultost vagy pincért, tavaly nekem így sikerült :D
2011. jún. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha annyira válogatsz, nem is fogsz találni munkáz nyárra.Hogy mit hallottál, az egy dolog, szerinted melyik a jobb?Kukoricát címerezni a 40 fokban, vagy a tescóban dolgozni klímában?

Vagy jelentkezz a N.A.S.A.-hoz fejlesztő mérnöknek...

2011. jún. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hallottam én is rosszakat, de nem a váci tescorol:) Kicsi ezért nem olyan személytelen, mint amilyen általában. Kedvesek az ott dolgozók, én jól éreztem magam:)
2011. jún. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
és aki 07:52-kor írt, teljesen igaza van, gyorsan találnak diákokat a viszonylag kevés helyre, akinek nincs "ismerőse" nemigen talál munkát...
2011. jún. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!