Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunkát talált már valaki...

Diákmunkát talált már valaki 16 évesen Budapesten, és ha igen milyenek a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ne írjátok ide, hogy már ezerszer kérdezték, mert ez nem igaz:) és ha igaz sem érkezett rá értelmes válasz...
2011. jún. 14. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Velem a legtöbb helyen bunkók voltak, de én csak szórólapoztam, csomagoltam, cimkéztem, árufeltöltőztem meg ilyenek..de nem mindig találtam, legalábbis olyat ahol felvettek.

Amúgy tényleg sokan kérdezik ezt, kb óránként ha nem többször :)

2011. jún. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én több helyre is bekopogtam álláskeresés ügyben.Végül is egy nyomdában dolgozom,ahol csomagolok..Jól megfizetnek,és egész nyárra van bőven meló.A diákszövetségnél már eleve mondták,hogy nem tudnak mindenkinek melót adni,így nem vártam a sült galambot..

17/L

2011. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ez engem is érdekelne, bocsi az off miatt. akkor nem érdemes diákszövetségnél próbálkozni?
2011. jún. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!