Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen egy bárban csaposként...

Milyen egy bárban csaposként dolgozni? Van e különbség ha nő vagy férfi a csapos? Másképp bánnak vele (főnöke, vagy a vendégek)?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nőként több borravalót kapsz, abban biztos lehetsz
2011. jún. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én dolgoztam már kocsmában, preszzóban.... csak a Hiltonban nem xd (27/L vagyok)

Van különbség abból a szempontból, hogy a törzsgárda szívesebben ad jattot lánynak, ill. (ha lehet ilyet az adott munkahelyen) meg is hívják egy-egy italra. De mondjuk ez sok mindentől függ. A pultoson múlik szinte minden, de van különbség vendég és vendég között, nem mindegy, hogy hol van a bár........ A pultoson múlik az is, hogy a vendégek hogy bánnak vele, ha olyan a hölgy, akkor a legutolsó ember is hölgyként bánik vele, van olyan típus is, akit mint lányát kedvel és óv az ember, meg van a ribi.... a jófej.... barát.... sötét p*csa.

Főnökséggel hogy van? Meg kell találni az alaphangot. Ez is mindig más és más. Nem mindegy az sem hogy honnan jött a főnök. De mint minden más munkánál itt sem árt a tisztelet és ami fontosabb, az őszinteség. Én pl. anno igenis beköptem a kollégát (de már figyelmeztettem többször hogy hagyja abba), hogy nap mint nap kijárt a közértbe és onnan pótolja a kiesett pénzét. Elmondtam azt is,hogy igen, tudok róla már 2 hónapja, de talán olyan helyzetbe került.... már szóltam is neki.... Onnantól kezdve rám bízta a kassza kezelését, a rendeléseket... pedig nem volt üzletvezetői végzettségem, csak egy betanított pultos voltam.

Lehetne írni 1-2 novellát, de .....

Ja, hogy milyen dolgozni? volt olyan hely, ahol cudar vacakul éreztem magam, parasztok voltak a vendégek, nem szerettem ott lenni. Sok függ a hely hangulatán és a munkaidőtől is de voltam olyan helyen, ahol simán lehúztam a napi 16 órát, mert meg se kottyan olyan jól éreztem magam.

2011. jún. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod ! :)
2011. jún. 18. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!