Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen diák munkák vannak?

Milyen diák munkák vannak?

Figyelt kérdés
a googl-be beütöttem de nem fejtette ki kb mi mennyit fizet. Anya mondta h elmehetnék diákmunkára de nem tom mit lehet nekem csinálni....írnátok nekem h milyen diák munka létezik és kb mennyit fizet?
2011. jún. 19. 17:19
 1/10 A kérdező kommentje:
15 L vagyok
2011. jún. 19. 17:19
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez nem úgy működik, hogy te kitalálod, mit akarsz dolgozni, aztán kapsz egy olyan munkát.

Regisztrálsz egy diákmunkával foglalkozó szövetkezethez (pl. MelóDiák, Fürge Diák, stb.), és majd ott megmondják, miből lehet válogatni (már ha lehet), és azt is, hogy mennyit fizetnek érte.

2011. jún. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

450ft/óra a minimum bér, de ennél többet csak éjszakás műszakban fognak fizetni, ami a korod miatt kilőve.

Nem ebből fogsz meggazdagodni, de legalább megtanulod, hogy a pénzért keményen meg kell dolgozni. :)

2011. jún. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

[link]


Itt van sok.

A lényeg, hogy be kell jelentkezned egy diákmunka szövetségnél, és ők segítenek Neked.

2011. jún. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Bocsi,tudom,hogy nem ide tartozik,de ezzel kapcsolatban lenne nekem is egy kérdésem:


14 éves lányok is elmehetnek diákmunkára?

2011. jún. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én Fürgénél dolgozok Címerezési munkát , 480ft-os órabér + hétvégi dupla bérrel :)
2011. jún. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
(utolsónak) hát nézz utána az interneten. van egy minumum korhatár. amúgy meg szórólapozás, hosstesskedés, tolmácsolás, betanított munkás, árufeltöltés stb.
2011. jún. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A félig ide kapcsolódós vagyok,megnéztem,és megtudtam,hogy csak 16 éves kortól lehet diákmunkát vállalni,de talán a 15-nél kívételt tesznek...Viszont nekem várnom kell...
2011. jún. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15 éves kortól csak szülői engedéllyel tudsz ,
2011. jún. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

15 éves korban szülői beleegyezés, engedély kell. 16 éves kortól vállalhatsz ezt-azt. 18 év felett éjszakai műszakot is lehet vállalni, stb.

sokféle munka van, de: jelentkezz be egy iskolaszövetkezetbe (Rébusz, MelóDiák, FürgeDiák, stb.) és regisztrálj. utána ők tudják megmondani, mi az, ami jó lehet neked.

2011. jún. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!